Prekės kodas: B4X10/BN20092
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-499
didmeninis
Min. kiekis: 100
Kartotinis: 100
Iš viso:
25.00
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra200 vnt.
Prekės aprašymas
Screw; for plastic; 4x10; Head: button; Pozidriv; PZ2; zinc BOSSARD
Prekės kodas
B4X10/BN20092
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; for plastic; 4x10; Head: button; Pozidriv; PZ2; zinc
Product code
B4X10/BN20092
Brand
BOSSARD
Supplier's product code
B4X10/BN20092
Product ID
U-1903553
BN standard
BN 20092
Cut size
PZ2
Flange diameter
8mm
Hardness
380 HV
Head height
2.5mm
Kind of cut
Pozidriv
Kind of head
button
Length
10mm