B4.2X25/BN994
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; 4.2x25; Head: cheese head; Phillips; PH2; steel; zinc; BN 994
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B4.2X25/BN994
Brand
BOSSARD
Supplier's product code
B4.2X25/BN994
Product ID
U-1903348
BN standard
BN 994
Cut size
PH2
DIN standard
DIN 7981C
Head diameter
8.2mm
Head height
3mm
ISO standard
ISO 7049
Kind of cut
Phillips
Kind of head
cheese head
Length
25mm