Prekės kodas: B3.5X35/BN978
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1+
didmeninis
Min. kiekis: 100
Kartotinis: 100
Iš viso:
5.00
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Prekės aprašymas
Screw; for drywall,for metal,for plastic; 3.5x35; Phillips; PH2 BOSSARD
Prekės kodas
B3.5X35/BN978
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; for drywall,for metal,for plastic; 3.5x35; Phillips; PH2
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B3.5X35/BN978
Supplier's product code
B3.5X35/BN978
Product ID
U-2399982
BN standard
BN 978
Cut size
PH2
Head diameter
8.4mm
Head height
0.8mm
Kind of cut
Phillips
Kind of head
countersunk
Length
35mm