WERA.05023351001
Supplier's product code
WERA.05023351001
Product ID
U-1902392
Bit size
HEX 8mm
Blade length
100mm
Holder length
49mm
Kind of bit
hex key
Kind of handle
T
Manufacturer
WERA
Manufacturer series
400
Overall length
149mm