Saugus prijungimas vienu spragtelėjimu - Weidmuller

Laikas yra pinigai. Dėl šios priežasties skydų surinkimo darbai turi būti atliekami vis greičiau ir, pageidautina, automatizuotai. Kartu, jungtys turi išlikti ilgą laiką patikimos, saugios ir lengvai prižiūrimos. Naująsias „Klippon® Connect“ rinkles papildo revoliucinė SNAP IN technologija, kuri atitinka visus reikalavimus ir yra itin paprasta naudoti:nužievinti daugiagyliai kabeliai lengvu judesiu įkišami į jungties vietą kol kontaktas ,užsidaro su aiškiai girdimu spragtelėjimu. Kabelis visam laikui ir patikimai prijungiamas. Norint atlaisvinti kontaktą, tereikia lengvai spustelti kontakto fiksatorių. Negali būti greičiau ar paprasčiau, nei naudojant išmaniąją SNAP IN technologiją!

Vokietijos inovacijų apdovanojimas 2022 m.

SNAP IN technologija visiškai įtikino „Vokietijos dizaino tarybą“, ir nepriklausoma vertinimo komisija už inovatyvumą šiai WEIDMULLER technologijai suteikė „Vokietijos inovacijų apdovanojimą 2022“. Šiuo apdovanojimu pagerbiami visų pramonės šakų produktai ir sprendimai, kurie, palyginti su ankstesniais sprendimais, išsiskiria orientacija į vartotoją ir pridėtine verte. „Vokietijos inovacijų apdovanojimas“ – tai apdovanojimas, kuris inovacijas paverčia matomomis, todėl jį gauti yra tikra garbė!

Privalumai iš pirmo žvilgsnio

Efektyvumas kiekviename žingsnyje

1 žingsnis Rinklės tiekiamos su iš anksto suspaustomis spyruoklėmis. Apie paruošto naudoti kontaktinio taško perjungimo būseną praneša fiksatoriaus padėtis.

2 žingsnis Nužievintą kabelį galima lengvai ir saugiai įstatyti į kontaktinį tašką be papildomo paruošimo.

3 žingsnis Kabelis prijungiamas kontaktiniame taške su aiškiai girdimu spragtelėjimu. Apie suveikusį kontaktinį tašką taip pat signalizuoja vizualiai pakilęs fiksatorius.

4 žingsnis Fiksatorių galima bet kada paspausti, kad kabelis būtų greitai ir lengvai atlaisvintas, taip iš anksto paruošiant kontaktinį tašką naujam laidų jungimui.

Greitesnis prijungimas nei bet kada anksčiau

Naujoviška SNAP IN jungimo technologija leidžia saugiai prijungti laidus per rekordiškai trumpą laiką. Naudojant SNAP IN, net ir lanksčius kabelius be antgalių galima prijungti intuityviai ir nenaudojant papildomų įrankių net ir visiškai automatizuotuose laidų tiesimo procesuose. Būdamas skydų konstravimo srities pionieriumi, WEIDMULLER jau daugelį metų formuoja rinką su naująją SNAP IN jungimo technologija perkeldamas laidų jungimo procesus į visiškai naują lygį. Kitos WEIDMULLER siūlomos jungimo technologijos yra ne mažiau įtikinančios, tad pasidomėk ir surask tinkamiausias savo projektams.

Iš anksto paruoštas kontaktinis lizdas Naudojant naujovišką SNAP IN technologiją nereikia nei kabelio paruošimo, nei įrankių.

Su SNAP IN visada saugu SNAP IN užtikrina aukščiausią saugumą, nes kabelis kontaktuoja tik tada, kai yra teisingai įkištas į kontaktinį lizdą.

Aiškus būsenos indikatorius SNAP IN technologija naudoja optinius ir akustinius būsenos indikatorius, kurie signalizuoja apie saugų kontaktą.

Automatizuotas rinklynų surinkimas

Naudojant automatizuotus gamybos procesus galima išvengti klaidų, pagreitinti darbo eigą ir sumažinti sąnaudas. Geriausiai tai pavyksta, kai sprendimai yra pagrįsti vienas kitu ir apgalvoti iki smulkmenų. Naujųjų SNAP IN „S“ serijos rinklių kontūrai sukurti taip, kad pramoniniai robotai juos galėtų lengvai suimti ir sumontuoti. Tai reiškia, kad automatizuotam montavimui jau nėra jokių kliūčių.

Kilus klausimams susisiekite su mumis elektroniniu paštu: [email protected]


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]