LEMONA

SAPPHIRE industriniai šviestuvai – idealus sprendimas sandėliams apšviesti

SAPPHIRE High Bay šviestuvai pasižymi itin geru šilumos laidumu, yra pagaminti iš korozijai ir oksidacijai atsparių medžiagų ir sukurti taip, kad puikiai tiktų apšviesti tiek patalpų vidų, tiek išorę. 

Ši šviestuvų linija sukurta atsižvelgiant į specifinius industrinių patalpų su aukštomis lubomis reikalavimus, todėl gali pasiūlyti:

  • aukštą efektyvumą (150 lm/ W; UGR<25), 
  • Lumileds LED,
  • didelį atsparumą aplinkos veiksniams (IP65; IK08), 
  • platų, net 110° švietimo kampą, ypač tinkantį patalpoms su žemesnėmis nei 6 m lubomis (90° galima užsisakyti papildomai),
  • pritemdymo galimybę (0–10 V),
  • 5 metų garantiją, 
  • papildomą įmontuojamą daviklį, suderinamą su išmaniaisiais valdikliais (ZIGBEE, TUYA).

SAPPHIRE šviestuvų dizainas apjungia praktiškumą ir estetiką. Specialios aerodinaminės angos iš ADC12 lieto aliuminio pagamintame šviestuvo gaubte užtikrina tinkamą aušinimą, kuris yra itin svarbus tokio tipo šviestuvams, tačiau taip pat suteikia SAPPHIRE šviestuvams unikalią, urbanistinę ir modernią išvaizdą.

Ilgametė gamintojo patirtis rinkoje leidžia pasiūlyti itin aukštos kokybės šviestuvus už prieinamą kainą ir atitinkančius kiekvienos srities specifinius reikalavimus. Sandėlių apšvietimui naudojami SAPPHIRE šviestuvai ilgai tarnauja ir užtikrina idealų apšvietimą.


SAPPHIRE industriniai šviestuvai (visi šviestuvai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]