Prekės kodas: CP82C54-10Z
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
25.35
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra9 vnt.
Prekės aprašymas
IC: peripheral circuit; programmable timer; 4.5÷5.5VDC; DIP24 RENESAS
U-1870720
Prekinis ženklas
Prekės kodas
CP82C54-10Z
Tiekėjo prekės aprašymas
IC: peripheral circuit; programmable timer; 4.5÷5.5VDC; DIP24
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
CP82C54-10Z
Case
DIP24
DC supply current
10mA
Frequency
10MHz
Integrated circuit features
16bit counter
Kind of integrated circuit
programmable timer
Manufacturer
RENESAS
Mounting
THT
Number of channels
3
Operating temperature
0...70°C