📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

Rigol matavimo priemonės

Per daugelį metų RIGOL daugiausia dėmesio skyrė pažangiausių technologijų plėtrai ir proveržiui bendrųjų elektroninių matavimo priemonių srityje. RIGOL misija yra „suteikti daugiau galimybių tyrinėti technologijas“. Per 24 veiklos metus RIGOL tapo pasaulinės bandymų ir matavimų pramonės novatoriumi,  gerai žinoma aukštųjų technologijų įmone.


BANDYMŲ IR MATAVIMŲ PRAMONĖS TRANSFORMAVIMAS

RIGOL aukščiausios kokybės produktų liniją sudaro skaitmeniniai ir mišraus signalo osciloskopai, spektro analizatoriai, RF ir įvairių formų  signalų generatoriai, maitinimo šaltiniai, elektroninės apkrovos, staliniai multimetrai ir duomenų gavimo sistemos. RIGOL matavimo prietaisai sujungia bekompromisį gaminio našumą, kokybę ir pažangias produkto savybes; viskas pristatoma itin patraukliomis kainomis. RIGOL sprendimai džiugina klientus daugelyje sričių, tokių kaip techninis lavinimas, įterptasis elektronikos dizainas, WiFi integracija, EMC tyrinėjimai, elektronikos gamyba, remontas ir kitos veiklos. 

Nepriekaištinga kokybė

Renkantis RIGOL gaminį nėra jokių kompromisų. RIGOL suteikia aukštą našumą ir funkcijas, kurių reikia norint greitai atlikti užduotis, taip pat kokybišką ir paprastą naudojimą. Esame įsitikinę, kad būsite patenkinti RIGOL produktais ir jų teikiama išskirtine verte, matavimo prietaisams suteikiama 3 metų garantija.

Skaitmeniniai osciloskopai

Galingiausia RIGOL osciloskopų platforma UltraVision III suteikia naujas našumo, greičio ir analizės galimybes.

Klientai, turintys pažangių našumo ir analizės poreikių, įvertins naujosios UltraVision II šeimos osciloskopų galią, lankstumą ir paprastą naudojimą.

Klientai, kuriems reikia patikimų pagrindinių vizualizavimo ir derinimo įrankių už precedento neturinčią kainą, įvertins gerai pažįstamų UltraVision šeimos osciloskopų vertę.

RIGOL osciloskopai


Nesvarbu, ar jūsų klasėje reikalingas paprastas sinusinio signalo generatorius, ar dirbate su sudėtingomis aplikacijomis ir reikalingi įvairių signalo formų generatoriai, RIGOL  generatorių portfelis turi sprendimą, atitinkantį jūsų našumo poreikius.

16 Bitų signalo kvantavimo generatoriai

Klientai, kuriems reikia aukščiausio signalo vientisumo ir sudėtingo signalo generavimo, įvertins RIGOL naujus SiFi II generatorius. „SiFi II“ sujungia tiesioginės atrankos architektūrą ir 16 bitų skiriamąją gebą su patobulintomis generavimo galimybėmis ir gilia atmintimi, kad būtų užtikrintos stabilus ilgalaikis aukštos kokybės signalo generavimas.

14 Bitų signalo kvantavimo generatoriai

Klientai, kuriems reikia patikimos pagrindinių funkcijų generavimo nuo 25 MHz iki 350 MHz, įvertins RIGOL 14 bitų generatoriaus portfelio lankstumą, našumą ir patikimumą.

RIGOL generatoriai


DM3000 serijos multimetrai suteikia patikimas, ekonomiškas,  galimybes, matuojant DCV, ACV, DCI, ACI, varžą (2 ir 4 laidų), talpą, diodų testą, dažnį ir temperatūrą. Šie staliniai multimetrai yra skirti paprastam ir efektyviam naudojimui ant stalo, tačiau juose yra programinės įrangos parinkčių duomenų registravimui ir nuotoliniam programavimui iš beveik bet kokios sąsajos.

Nuolatinės srovės maitinimo šaltinis yra prietaisas, gaminantis gryną, stabilią nuolatinės srovę. Renkantis nuolatinės srovės maitinimo šaltinį yra keletas svarbių parametrų, įskaitant kanalų skaičių, bendrą galią, kanalo išvesties specifikacijas, skiriamąją gebą ir pan. Kiekvienas rodiklis yra susijęs su poreikiais ir aplikacijomis, kurias konstruojame ar bandome.

Programuojama nuolatinės srovės elektroninė apkrova yra prietaisas, kuris tiksliai reguliuoja apkrovos įtampą ir srovę, tiksliai suderinamas elektros energijos  suvartojimas.. Renkantis programuojamą nuolatinės srovės elektroninę apkrovą reikia atsižvelgti į keletą svarbių parametrų, įskaitant didžiausią galią, maksimalią srovę, maksimalią įtampą, srovės nuolydį ir pan. Kiekvienas rodiklis yra susijęs su poreikiais ir aplikacijomis, kurias reikia tyrinėti.

RIGOL maitinimo šaltiniai

Išsamiai apie kiekvienos serijos matavimo prietaisus informaciją pateiksime tolimesniuose straipsniuose.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]