LEMONA

Reeco atstovas Lietuvoje

 

Apie gamintoją

Reeco - tai lenkų prekės ženklas, vykdantis veiklą tarptautiniu mastu. Jau daugiau nei 30 metų Reeco kuria sprendimus, gerinančius darbo kokybę ir darbuotojų produktyvumą. Reeco kuria ir gamina specializuotus antistatinius (ESD) darbo baldus, pasižyminčius aukšta kokybe, tikslumu ir ilgaamžiškumu. Daugiau kaip 30 m. patirtį turintis gamintojas gali pasigirti griežčiausius reikalavimus atitinkančiais produktais, tinkančiais elektronikos gamybos, taisymo ir daugelyje kitų pramonės šakų, o taip pat vis populiarėjančiais mokslo srityje.Antistatiniai baldai

Reeco pasižymi išskirtinumu ir galima antistatinius baldus. Tai modulinių pramoninių baldų linija, gaminama iš plieno konstrukcijų, padengtų antistatinėmis dangomis. Dėl to jie gali būti naudojami EPA, sukurtose siekiant visiškai pašalinti elektrostatines iškrovas. REECO baldų modulinė struktūra leidžia lanksčiai prisitaikyti prie darbo aplinkos sukuriant ergonomišką erdvę.


Kokybė

Reeco baldai, pagaminti Lenkijoje, išsiskiria ypatinga dėmesiu kokybei. Gamintojas siekia aukščiausių standartų ir stengiasi atitikti griežčiausius kokybės reikalavimus, todėl visi Reeco baldai yra sertifikuoti, kas patvirtina jų atitiktį aukščiausiems kokybės standartams. Viena iš pagrindinių garantijų dėl gaminių kokybės yra tai, kad Reeco suteikia visiems savo gaminiams 5 metų garantiją. Ši garantija ne tik rodo gamintojo pasitikėjimą savo produkcija, bet ir užtikrina, kad jie įsigijo ilgaamžį ir patikimą baldą.


Susikomplektuokite darbo baldus, pasinaudodami 3D konfigūratoriumi. Pradėkite pasirinkdami baldo tipą.

 
 

Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]