LEMONA

Praktiškos dovanų idėjos

Ir vėl nepastebimai atėjo tas metų laikas, kurio visi laukiam ir kartu – ne. Kalėdos – smagi šventė kartu su šeima, tačiau ir nemenkas galvos skausmas „ką dovanoti?“. Jei savo draugų, kolegų ar šeimos rate turi mėgstančių meistrauti, kurti ar taisyti, nebeieškok toliau – turime tobulą dovaną Kalėdoms, kuri bus ir praktiška, ir graži. Paskubėk, šių šventinių rinkinių kiekis labai ribotas!


Originali KNIPEX dovana: „Cobra XS mini“ reguliuojamo išplėtimo replės šventiniame kalėdiniame žaisle

Patikima, reikalinga ir išties kokybiška – ar galima norėti dar daugiau? Gamintojas KNIPEX yra žinomas daugeliui meistrų: tai – puikius ir profesionalius įrankius gamintojas, kurio kokybe niekas nedvejoja, o šventinis eglutės žaisliuko įpakavimas tik prideda pliusų. Nors ir nedidelės, šios replės yra tikrai nežaislinės: jos gali sugriebti ir, dėka savaiminio užrakinimo, išlaikyti iki 28 mm diametro vamzdžius!Riboto leidimo WERA „Kraftform Kompakt“ 12 dalių rinkinys

Tai Kalėdų dovana, kuria tikrai bus naudojamasi ilgiau nei tęsiasi švetinis laikotarpis: kone kiekvienai gyvenimo situacijai tinkantis atsuktuvų rinkinys patogioje įrankių dėtuvėje gali tapti puikiu kelionių ar stovyklavimo palydovu. Kompaktiškas, profesionalus ir tikrai rimtas WERA rinkinys tiks ir tiems, kurie tiesiog mėgsta universalius įrankius visuomet turėti po ranka.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]