Prekės kodas: 17001292N020050000
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
10.80
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra6 vnt.
Prekės aprašymas
Rod; Ø: 20mm; L: 500mm; natural; extruded; Length tolerance: 0; +1mm MITSUBISHI CHEMICAL ADV. MATERIALS
U-71249
Prekinis ženklas
Prekės kodas
17001292N020050000
Tiekėjo prekės aprašymas
Rod; Ø: 20mm; L: 500mm; natural; extruded; Length tolerance: 0; +1mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
17001292N020050000
Supplier's product code
17001292N020050000
Product ID
U-71249
Colour
natural
Diameter
20mm
Diameter tolerance
+0.2...+0.7mm