Lithuanian

PITBULL apsaugos sistema – lengva pačiam pasidaryti, nereikia meistro samdyti!

Saugumas yra bazinis mūsų poreikis: jausdamiesi užtikrinti, jog mes ir mūsų turtas yra apsaugoti galime susitelkti ties darbu ir kur kas smagesniais dalykais. Tai pasiekti padeda apsaugos sistemos, tačiau labai dažnai kaina bei sudėtingas įrengimas, neretai reikalaujantis gręžimo, laidų bei daviklių montavimo – atgraso. Su lietuviška sistema PITBULL – to neprireiks. Iki 150 m2 plotui skirtą „viskas viename“ apsaugos sistemą itin lengva sumontuoti net be specialių žinių, tai padaryti galite per mažiau nei 30 minučių, o patikima sistema puikiai tiks sodybai, atostogų nameliui ar net nedideliam verslui apsaugoti. 

PITBULL – tai nesudėtingas, nebrangus, o svarbiausia – efektyvus būdas apsaugoti savo garažą, sodybą ar kaimo namus nuo nepageidaujamų svečių, o taip pat – būti užtikrintu, jog net toli nuo namų esančiame objekte atsitikus nelaimei, apie tai sužinosite pirmas. 

Tam, kad galėtumėte pasinaudoti PITBULL teikiamomis naudomis prireiks vos kelių paprastų žingsnių: 

  1. Įsigiję šią apsaugos sistemą, dėžutėje rasite pagrindinį PITBULL Alarm PRO prietaisą – tai  yra centralė, judesio ir temperatūros jutiklis viename. Pritvirtinkite PITBULL prie pasirinkto norimo apsaugoti objekto paviršiaus. Rinkdamiesi vietą prietaiso tvirtinimui, pasirinkite nenutolusią sieną, vengdami didelių objektų, kurie gali pabloginti signalą (panašiai, kaip renkantis vietą namų interneto modemui). 
  2. Įdiekite ELDES Security mobiliąją programėlę. Šios nemokamos programėlės pagalba galėsite nuolat stebėti situaciją namuose ar sodyboje. Ji palaiko iki 10 unikalių vartotojų, tad galima prijungti visus šeimos narius ar įpareigotą asmenį, jei norite išvykti atostogų ir apie viską pamiršti. Dar lengvesniam darbui ir prietaisų konfigūravimui galite pasitelkti ir ELDES Utility Wizard – virtualų vedlį, kuris padės pirmą kartą įdiegti sistemą. 
  3. Mėgaukitės saugumu ir išmaniais namais! Jokių laidų, sudėtingo konfigūravimo ir tikslinimo. Su net iki 3 metus veikiančia prietaiso baterija, vos užbaigę šiuos 2 nesudėtingus žingsnius galėsite atsikvėpti ir tiesiog mėgautis jos teikiama nauda. Jei išgirsti tik signalizacijos pranešimą apie judesį ar temperatūros pokyčius jums neužtenka, prie PITBULL sistemos galima prijungti iki 16 papildomų įrenginių kaip: stebėjimo kameros, dujų detektorius, gaisro signalizacija bei įvairūs valdymo pulteliai. Šie prietaisai taip pat bus valdomi ELDES Security programėlės pagalba.


PITBULL apsaugos sistema (visos apsaugos sistemos)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]