LEMONA

Misija – apšviesti viską

Netenkina įsigyto sandėlio apšvietimas? Senos statybos patalpose žiemą per tamsu? Nežinote koks apšvietimo sprendimas geriausiai tiktų pastatui su aukštomis lubomis? LEMONA electronics apšvietimo sistemų specialistai apskaičiuos, pasiūlys geriausią apšvietimo tipą ir optimalų bei ekonomišką sprendimą būtent JŪSŲ patalpoms. Viskas, ką mums reikia žinoti, tai:

  1. norimos apšviesti patalpos tikslius išmatavimus (plotis, ilgis ir aukštis; jei patalpa nestandartinės formos, prašome tai irgi pažymėti);
  2. patalpų paskirtį;
  3. šviestuvų kabinimo galimybes bei specifiką.

Atsižvelgę į jūsų nurodytą informaciją ir pageidavimus, LEMONA electronics specialistai pasiūlys geriausią apšvietimo variantą, kuris ne tik užtikrins norimą apšviestumo lygį patalpose, tačiau ir atitiks jūsų veiklos specifiką, darbo ypatumus bei asmenines preferencijas.

LEMONA electronics bendradarbiauja su išties plačiu partnerių ratu, tad galime sukurti optimalią sistemą, sukurtą pasitelkiant geriausius sprendimus iš kelių gamintojų produktų.

Atsižvelgiant į jūsų nurodyto projekto sudėtingumą, specialisto pasiūlytą sprendimo variantą gausite už kelių valandų ar kelių darbo dienų. Jei rūpesčius norėsite palikti mums, pasirūpinsime ir visomis prekėmis, kurių reikės sprendimui įgyvendinti. Siųskite savo užklausas elektroniniu paštu [email protected] arba mūsų fizinėse parduotuvėse.

Misija viską apšviesti – išties įmanoma!


Susisiekite

Norėdami pasikonsultuoti dėl apšvietimo sprendimo Jums susisiekite žemiau nurodytais kontaktais:


Elektroniniu paštu

[email protected]


Darbo laikas

I-V: 8:00 - 17:00


Apšvietimo prekės (visos prekės apšvietimui)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]