Lithuanian

Išmanūs „Tuya“ sprendimai namams

Namai, kuriuose ne tik jauku ir šilta, bet ir nereikia sukti galvos. Išmanūs „Tuya“ sprendimai namams ne tik padės stebėti, bet ir užtikrinti, jog namų aplinka atitinka net pačių mažiausių poreikius.

Optimalią kūdikiams ir vaikams 20-22 °C temperatūrą bei drėgmės lygį, kuris pagal tarptautines rekomendacijas jų miego kambaryje turėtų būti 50-60 %, užtikrinti nėra taip paprasta: reikia nepamiršti vakarėjant įjungti šildytuvą, kol kambarys per daug neatšalo, o kartu ir įvertinti, jog šildymas sausina orą. Per sausas oras dirgina odą ir kvėpavimo takus, kūdikiai darosi irzlesni, tačiau didelis drėgmės lygis taip pat nėra gerai – rasoja langai, padidėja pelėsio atsiradimo tikimybė. Su „NOUS“ išmaniuoju temperatūros ir drėgmės jutikliu lengva ne tik matuoti, tačiau ir valdyti tiek patalpų šildymą, tiek drėkinimą. Galėsite pasirinkti, jog jutikliui užfiksavus tam tikrą temperatūrą ar oro drėgmės lygį, į sistemą sujungtos išmaniosios rozetės automatiškai įjungtų šildytuvus ar drėkintuvus, o pasiekus reikiamą – jie būtų išjungiami. Taip taupomas ne tik jūsų laikas, bet ir elektros energija – jos suvartojimą taip pat galėsite sekti išmaniųjų rozečių energijos matuoklio pagalba bei matyti savo išmaniojo telefono programėlėje. Svarbu! Norint telefone matyti temperatūros bei drėgmės parameturus, papildomai prie temperatūros ir drėgmės jutiklio įsigykite ir išmanių namų sąsają tarp ZigBee ir Wi-Fi įrenginių.

 


„Tuya“ programėlėje galėsite sekti ir valdyti kur kas daugiau nei tik elektros suvartojimas. Su išmaniąją namų sąsaja į vientisą sistemą sujungti prietaisai leis priimti geriausius sprendimus jūsų šeimai bei juos personalizuoti. Jei daug laiko praleidžiate toli nuo šeimos, išmanioji Wi-Fi kamera su 360° posūkio kampu leis pasijusti bent dalele arčiau. Kameroje įmontuotų mikrofono ir garsiakalbio pagalba galėsite ne tik matyti, bet ir bendrauti su namiškiais net užtrukę darbe ar per pietų pertrauką žvilgtelėti į savo lovelėje ramiai miegantį kūdikį. Ši kamera puikiai tinka ir su augintiniais gyvenantiems žmonėms: galėsite tiek realiu laiku, tiek kameros įrašytoje medžiagoje pamatyti, kas išties sudaužė vazą, ar padėti jiems nesijausti vienišais, kai paliekate namus.

 


Be papildomo saugumo jausmo, išmanių namų prietaisai suteikia ir neribotas galimybes individualizuoti namus pagal savo poreikius. Raminanti ir jauki ar ryški ir energizuojanti? Pasirinkite norimą spalvą iš išties plačios LED juostos spalvų paletės ir sukurkite vakarėliui ar ramiam filmui su šeima tinkančią nuotaiką. Įmontuoto mikrofono dėka juosta gali netgi šviesti pagal muzikos ritmą! Įrengta už jūsų televizoriaus ekrano ir maitinama iš jo USB lizdo, ši juosta įsijungs kartu su televizoriumi, o jos spalvas ar programas galėsite valdyti išmaniajame telefone arba balsu per „Amazon Alexa“ ar „Google Home“.

Kambario nuotaiką kurti padės 16 milijonų spalvų kombinacijų turinčios LED lemputės, kurias taip pat galima valdyti per „Tuya“ išmaniąją programėlę ar balsu. Jei bežiūrint filmą užmigo jūsų vaikas ir nenorite, jog ryški šviesa jį pažadintų, pakaks vieno piršto spustelėjimo išmaniajame telefone ir lemputės šviesa iš intensyvios baltos pasikeis į raminančią melsvą, o jūs galėsite baigti žiūrėti filmą nesujudindami mažylio.

 


Išmaniesiems prietaisams galite patikėti rutinines užduotis, taip pasilikdami daugiau laiko šeimai ir sau. Pasitelkę išmanųjį Wi-Fi jungiklį nustatykite, kad kas dieną saulei leidžiantis būtų įjungiamas lauko apšvietimas, o saulei kylant – jis būtų išjungiamas. Programos neteks keisti kaskart, kai dienos ilgėja – joje užfiksuojama laiko juosta, kurioje yra prietaisai, ir saulėtekis bei saulėlydis įvertinamas automatiškai. Visuomet būsite tikri, jog net grįžę vėlai iš darbo ar pasilinksminimo būsite saugūs, o pamiršus išjungti šviesos jungiklį, galėsite tiesiog pasikliauti automatiniu programavimu ar padaryti tai savo telefone net iš darbo vietos.

 


Išmaniojoje „Tuya“ programėlėje taip pat galima valdyti ir visus namų prietaisus, valdomus IR (infraraudonųjų spindulių) nuotoliniais pulteliais. Tai puikus sprendimas ne tik tada, kai pametate tradicinį pultelį. Namuose įrengtas „NOUS Smart Life“ universalus valdiklis prisijungia prie Wi-Fi maršrutizatoriaus, tad televizorių, garso ir vaizdo techniką, oro kondicionierius ir kitus IR signalo valdomus prietaisus galima valdyti net būnant kitoje šalyje. Šis universalus pultelis leis ne tik išmaniuoju telefonu įjungti bei išjungti namų prietaisus, tačiau ir sukurti išties išmanius namus. Galėsite užprogramuoti, kokia kambario temperatūra jūsų nebetenkina, ir ją pasiekus, bus įjungiamas kondicionierius, tam kad galėtumėte grįžti į maloniai vėsius vasarą ar jaukiai šiltus žiemą namus kiekvieną dieną.

 


Išmanūs namai jau nebėra vien tik ateities svajonė – tai ranka pasiekiama realybė, kuriai sukurti pakanka kelių nesudėtingų sprendimų. „NOUS“ ir „LEMONA electronics“ yra visuomet pasirengę jums padėti sukurti tokius namus, kuriuose jausitės patogiai, saugiai ir svarbiausia – jog kontrolė yra jūsų rankose. Jei turite klausimų ar norėtumėte pasikonsultuoti dėl individualaus sprendimo – susisiekite su mumis!


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]