Pico Osciloskopų gama

Pico yra kompiuterinių osciloskopų rinkos lyderis – moderni alternatyva tradiciniams staliniams osciloskopams. Aukštos klasės funkcionalumas, serijinis signalų dekodavimas ir signalo formos pagal užduotą trafaretą tikrinimas, yra įtraukti į standartą – nereikia papildomai mokėti už funkcionalumo išplėtimą. Pico osciloskopu gamintojai reguliariai prideda naujų funkcijų nemokamai atnaujindami programinę įrangą –  su kiekvienu atnaujinimu jūsų PicoScope tampa tobulesnis.

PICO nuolat ieško galimybių tobulėti bei klientams pasiūlyti inovatyvius produktus už prieinamą kainą. PICO osciloskopai jau du metus iš eilės buvo apdovanoti vienu aukščiausių įvertinimų D. Britanijoje – „Queen’s Awards for Enterprises“ (liet. Karalienės apdovanojimai verslui). Šiuo metu siūlomame PICO osciloskopų asortimete:

 


PicoScope® 2000 serija

Itin kompaktiški 8 bitų mišrių signalų osciloskopai (MSO). 2000B modeliai siūlo daugiau atminties ir pralaidumo. Visi modeliai maitinami iš USB ir turi įmontuotą funkcinį generatorių bei AWG (arbitrary waveform generator). Šio generatoriaus pagalba realizuojamos papildomos funkcijos. 


PicoScope® 3000 Serija

Bendrosios paskirties 8 bitų mišrių signalų osciloskopai (MSO), kurie sujungia aukštą diskretizavimo dažnį ir klasėje vieną geresnių buferinę atmintį. Visuose modeliuose yra įmontuoti funkciniai generatoriai ir AWG. 


PicoScope® 4000 Serija

Aukštos rezoliucijos osciloskopai su 12–16 bitų skiriamąją geba. Žemas triukšmų lygis ir maži iškraipymai užtikrina neprilygstamą signalo tikslumą. Visi maitinami iš USB, daugumoje osciloskopų sumontuoti AWG. Šioje osciloskopų serijoje yra diferencialinio signalo įvesties moduliai.


PicoScope® 5000 Serija

Lanksčios skiriamosios gebos osciloskopai. Pažangi ADC (analog-to-digital converter) technologija leidžia naudoti įvairią aparatinės įrangos skiriamąją gebą nuo 8 iki 16 bitų. Sujungia didelį PicoScope 3000 serijos diskretizavimo dažnį su didele PicoScope 4000 serijos raiška.


PicoScope® 6000 Serija

Didelio našumo osciloskopai, turintys iki 1 GHz dažnio juostos plotį, 8 arba 8–12 bitų lanksčią skiriamąją gebą ir ypač gilią fiksavimo atmintį, užtikrinančią 200 ms fiksavimo trukmę, kai didžiausias mėginių ėmimo dažnis yra 5 GS/s. Pasirenkami MSO priedai papildo iki 16 skaitmeninių kanalų.


PicoScope® 9000 Serija

Unikalūs PicoScope SXRTO  osciloskopai, skirti duomenų akių diagramai (Duomenų akies diagramos koncepcija gali būti naudojama norint įvertinti duomenų signalo kokybę ir ar signalas atitinka laiko reikalavimus.), greičio ir virpėjimo analizei iki 16 Gb/s. 9,5 GHz optinė įvestis, taktinio dažnio ir diferencinės TDR/TDT parinktys (TDR/TDT programinės įrangos parinktis sukuria laiko srities atspindžio (TDR) ir perdavimo (TDT) analizės sistemą).


PicoScope® produktai:


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]