LEMONA

Philips

Apie gamintoją

„Philips” siūlo didelį produktų asortimentą, kuris patenkins visus apšvietimo poreikius. Produktų asortimente yra vidaus ir lauko šviestuvai, lempos, valdikliai ir elektroniniai prietaisai. Be to, siūlome ne tik šiuos produktus, bet ir saulės energijos gaminius, šviečiančią tekstilę, produktus automobiliams, specialius apšvietimo gaminius ir daug daugiau.

philips led banner

LED lemputės

Šiuolaikinės LED lemputės pasižymi šilta šviesa. „Philips“ LED lemputės skleidžia malonią šiltą šviesą iškart jas įjungus. Nesvarbu, ar kuriate nuotaiką svetainėje ar ieškote praktiško apšvietimo virtuvei, „Philips“ LED pasiūlys sprendimą. Pažįstamos lempučių formos, staigus įsižiebimas suteiks galimybę sukurti patogią aplinką kiekviename namų kambaryje.

Ar žinote, kad šviesos šiluma ar šaltumas priklauso nuo spalvos temperatūros? Dėl žemesnės spalvos temperatūros skleidžiama šiltesnė, labiau atpalaiduojanti šviesa, o dėl aukštesnės spalvos temperatūros skleidžiama šaltesnė, daugiau energijos suteikianti šviesa. Dėl „Philips“ LED technologijų galite mėgautis LED lemputėmis neaukodami įprastos šviesos kokybės.


Philips LED lempučių nauda

šilta šviesa

Šiltai balta šviesa

Sukurkite šiltą ir jaukią atmosferą su pritemdytu šviesos diodų apšvietimu

Efektyvus energijos naudojimas

Efektyvus energijos naudojimas

Jų veikimo laikas ilgesnis ir jos sunaudoja apie 90 % mažiau energijos nei tradiciniai apšvietimo šaltiniai

Šviesos kokybė

Šviesos kokybė

Mėgaukitės nepriekaištingos kokybės apšvietimu, kuriam nereikia apšilimo laiko

Reguliuojamas šviesos srautas

Reguliuojamas šviesos srautas

Pritemdomomis LED lemputėmis kurkite tinkamą atmosferą


Kaip išsirinkti LED lemputę?

Pereikite į energiją taupančias LED lemputes ir patirkite ilgalaikę, kokybišką šviesą. Šviesos diodo lemputė gali tarnauti iki 22 metų, todėl nereikės dažnai keisti lemputės. Jos sunaudoja iki 90% mažiau energijos nei standartinės kaitrinės lemputės. „Philips“ LED lemputės yra malonesnės akiai, nes jos atitinka griežtus „EyeComfort“ * kriterijus, įskaitant mirgėjimą, blyksnį ir akinimą. Peržiūrėkite vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie LED.Mitai apie LED lemputes

Apie LED lemputes sklando daugybė mitų ir neteisingų nuomonių. Laikas sužinoti tiesą.

šviesos spalva

Šviesos spalva

Pirmosios rinkoje pasirodžiusios LED lemputės skleidė labai baltą šviesą. Daugelis žmonių galvoja, kad taip tebėra ir dabar.

Tačiau LED technologijos ženkliai patobulėjo. Šiandien „Philips“ LED lemputės skleidžia įvairių atspalvių baltą šviesą nuo geltonai baltos šiltos iki šaltos mėlynos spalvos. Galima rinktis įprastą šiltą tradicinės lemputės šviesą skleidžiančią LED lemputę arba apšvietimą panašia į natūralią šviesa. Ant pakuokitės ieškokite baltos spalvos atspalvių nurodymo.

Galia vatais ir ryškumas

Galia vatais ir ryškumas

Vatai dažnai painiojami su šviesumu. Naudojant tradicines lemputes jų šviesumą apibrėždavo vatai.

Tačiau šviesumas vatais nėra matuojamas – jais matuojamos energijos sąnaudos. LED lemputės skleidžia tokio paties ryškumo šviesą kaip ir tradicinės lemputės. Rinkdamiesi LED lemputes atkreipkite dėmesį į šviesos srautą, kuris matuojamas liumenais (lm). Jis nurodytas ant mūsų pakuočių. Jūsų patogumo taip pat nurodome kaitrinės lemputės atitikmenį vatais, nes žinome, kad išmanote tokį matavimo būdą.

Reguliuojamas šviesos srautas

Reguliuojamas šviesos srautas

Daugelis žmonių mano, kad LED lempučių negalima pritemdyti arba valdyti.

Iš tiesų tą daryti galima. LED lemputės yra skaitmeninės, o tai reiškia, kad jas galima įjungti ir išjungti. Tačiau pritemdyti galima ne visas LED lemputes. Jei norite naudoti šviesos intensyvumo reguliatorių, rinkitės lemputes, kurias galima pritemdyti. Ieškokite pritemdymo logotipo ant pakuočių. Daugeliu atvejų galima naudoti esamus šviesos intensyvumo reguliatorius. Internete taip pat pateikiamas palaikomų šviesos intensyvumo reguliatorių sąrašas, jei norite įsitikinti, kad LED lemputė yra suderinama.

Sauga

Sauga

Kai kurie žmonės mano, kad LED lempučių šviesa kenkia akims.

LED lemputės yra taip pat saugios akims kaip ir bet kuris kitas dirbtinės šviesos šaltinis. Jos neveikia taip, kaip lazerio spinduliai ir jų šviesa nėra sufokusuota į vieną tašką. Šviesos intensyvumas panašus į tradicinių ir halogeninių lempučių šviesos intensyvumą. Be to, LED lemputėse nėra gyvsidabrio, švino ar kitų toksiškų medžiagų. Jas galima visiškai perdirbti.


Philips SceneSwitch

Kartais norite pakeisti aplinkos apšvietimą, pritaikydami jį savo veiklai. Naudodami „Philips SceneSwitch“ šviesos diodų lemputę galite lengvai keisti nustatymus nuo ryškios iki natūralios šviesos ar jaukaus šilto švytėjimo. Nereikia įrengti šviesos reguliatoriaus ar kitų prietaisų. Tereikia jūsų turimo jungiklio.

Kurkite savo aplinką naudodami vieną lemputę ir turimą jungiklį. Šios „Philips“ lemputės, skirtingai nuo standartinių šviesos diodų, turi daug nustatymų, kuriems nereikia įrengti šviesos reguliatoriaus.Philips Hue

Įsivaizduokite, kaip patogu išjungti visas šviesas vienu paspaudimu. Atraskite spalvų naudojimo stebuklą, kad jūsų kambario atmosfera taptų namų kinu. Pasirinkite optimalų apšvietimą, kuris padės geriau susikaupti ar atsipalaiduoti po ilgos dienos. Net būdami toli galite programuoti šviesas, kad atrodytų, jog esate iš tikrųjų namuose.

philips hue

Atraskite daugybę lempučių, jutiklių ir jungiklių, kurie padės apšviesti namus protingiau. Pakeiskite turimas lemputes išmaniosiomis lemputėmis arba atraskite daugelio stilių lempas. „Philips Hue“ siūlo šviesą kiekvienam jūsų namų kambariui.


Philips LED lemputės (Visos Philips LED lemputės)


Philips SceneSwitch lemputės (Visi Philips SceneSwitch produktai)


Philips Hue lemputės ir priedai (Visi Philips Hue produktai)


Philips įmontuojami šviestuvai (Visi Philips įmontuojami šviestuvai)


Philips lemputės automobiliams (Visos lemputės automobiliams)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]