Prekės kodas: BV302S24020
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Zettler
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-14
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
3.05
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra225 vnt.
Prekės aprašymas
Zettler
Transformer: encapsulated; 2VA; 230VAC; 24V; 83mA; PCB ZETTLER
U-2412650
Prekinis ženklas
Prekės kodas
BV302S24020
Tiekėjo prekės aprašymas
Transformer: encapsulated; 2VA; 230VAC; 24V; 83mA; PCB
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
BV302S24020
Body dimensions
32.8x27.8x27.4mm
Manufacturer
Mounting
PCB
Power
2VA
Primary voltage
230V AC
Primary winding terminals
1-5
Secondary voltage 1
24V
Secondary winding current 1
83mA