LEMONA

Papildytas WERA irankių asortimentas net 62 naujomis pozicijomis! 

Vieno mūsų ir mūsų klientų mėgstamiausių įrankių gamintojų WERA asortimentas LEMONA electronics parduotuvėse šiemet pasipildė net 62 naujais produktais. Taip metus baigėme pilnai praplėtę šio gamintojo asortimentą, kuriame nuo šiol bus ir išties plati, specialiai elektrikams sukurtų įrankių skiltis. Elektros darbams pritaikyti WERA įrankiai pasižymi ne tik jau įprastomis tapusiomis apsaugomis, su kuriomis galima saugiai dirbti iki net 1000 voltų įtampa. Suprasdami elektrikams kylančius iššūkius dirbant ypač mažose erdvėse ar su sunkiai pasiekiamais elementais, WERA pritaikė atsuktuvus ir raktus taip, jog jie būtų plonesni ir galėtų be vargo pasiekti net giliau mechanizme esančias detales.

Nepaisant jų dydžio ar papildomų funkcijų galimybės, visi WERA įrankiai sukurti taip, kad juos laikyti būtų patogu, darbas vyktų sklandžiai ir patikimai. Patentuotas rankenos dizainas užtikrina, jog kiekvienas meistro judesys padarys maksimaliai produktyvų darbą, o kokybiškas lydinys bei puikus dizainas garantuoja puikų sukibimą bei saugą.

WERA asortimente galima rasti įvairių įrankių ne tik elektrikams, tačiau ir dirbantiems su medžiu, metalu ar betonu, taip pat santechnikams bei langų surinkėjams ir netgi specialius įrankius muzikos instrumentų priežiūrai bei dviračiams. Pilną šio gamintojo asortimentą apžiūrėti gali čia, o jei kyla klausimų, kaip išsirinkti įrankį, susisiek ir mielai pakonsultuosime.

Naujas WERA įrankių asortimentas:

Kiti WERA įrankiai: 


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]