LEMONA

OBDeleven atstovas Lietuvoje

 

Apie gamintoją

OBDeleven prekinį ženklą sukūrė Voltas IT komanda, siekianti tapti pirmaujančiais išmaniosios automobilių diagnostikos srityje. OBDeleven rinkoje yra nuo 2014 m. ir jau pasiekė 2 mln. automobilių. Nedidelis Bluetooth įrenginys - OBDeleven - gali naudotis visomis automobilio sistemomis per debesų kompiuterijos pagrindu veikiančią automobilių programinę įrangą. Šis išmanusis transporto priemonės asistentas sukurtas kasdieniniams vairuotojams, entuziastams ir profesionalams, jis padeda lengvai atlikti transporto priemonės diagnostiką ir pritaikymą per mobiliąją programą. Jo neribotas funkcionalumas suteikia begalę galimybių kasdien papildyti naujomis funkcijomis, atitinkančiomis automobilių savininkų bendruomenės pageidavimus.Vertybės

- praktikuoti pozityvų mąstymą ir švęsti sėkmę;
- vertinti įsipareigojimus ir prisiimti atsakomybę;
- būti smalsiais, dalintis gerąja patirtimi, mokytis iš klaidų, išnaudoti savo stipriąsias puses;
- palaikyti ir įkvėpti vieni kitus, visada diskutuoti ir niekada nepalikti nieko nuošalyje;
- mąstyti į priekį ir demonstruoti drąsą, mesti iššūkius sau ir kitiems;
- mąstyti naujoviškai ir inicijuoti pokyčius, išlikti lanksčiais ir susitelkusiais.


Išmanioji diagnostika

OBDeleven leidžia naudotojams nuskaityti, išvalyti ir bendrinti trikčių kodus, taip pat įjungti arba išjungti tam tikras funkcijas naudojant iš anksto paruoštas kodavimo funkcijas - "One-Click Apps" . Nuo 2014 m. kuriama "OBDeleven" dabar prieinama Android, iOS ir Huawei išmaniesiems telefonams ir visiškai veikia su visais VAG markių automobiliais: Volkswagen, Audi, Seat, Cupra, Škoda, Bentley ir Lamborghini, bei keliomis BMW grupės transporto priemonėmis: BMW, Mini ir Rolls- Royce.Išmanusis diagnostikos prietaisas sukurtas taip, kad juo būtų lengva naudotis visiems naudotojams, nepriklausomai nuo jų žinių ar patirties dirbant su automobiliais. OBDeleven padeda kasdieniams vairuotojams pagerinti techninės priežiūros procedūras ir įjungti arba išjungti komforto funkcijas vos keliais bakstelėjimais išmaniuoju telefonu. Labiau pažengusiems naudotojams ji leidžia koduoti ir programuoti automobilio programinę įrangą.


Oficiali licencija

Oficialiai Volkswagen Group (VAG) ir BMW licenciją gavusi ir griežtus saugumo standartus atitinkanti OBDeleven gali suteikti naudotojams visas platintojo lygio diagnostikos funkcijas. Ateityje bus palaikoma daugiau automobilių markių, todėl prioritetas - tenkinti visuomenės poreikius.


 
 

OBDeleven išmanios diagnostikos


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]