LEMONA

Nuo žvejybos iki laboratorijų – išbandykite SUPERFIRE žibintuvėlius!

SUPERFIRE nuo 2014 m. rinkai siūlo aukštos kokybės, patikimus ir patvarius apšvietimo sprendimus. Gamintojo asortimente dominuoja pažangiomis technologijomis paremti produktai: ultravioletiniai prožektoriai, USB žibintuvėliaigalvos lempos, taip pat specializuoti dviračiams ar stovyklavimui sukurti produktai.

SUPERFIRE gaminami ultravioletinių spindulių prožektoriai gali būti naudojami daugybėje sričių. Šie žibintuvėliai gali pasitarnauti žvejyboje įkraunant fosforinę avižėlę, tikrinant pinigų tikrumą bei įvairiais pramoginiais tikslais. UV šviesa taip pat naudojama aptikti skysčių nutekėjimą automobiliuose.

Kaip išsirinkti tinkamą ultravioletinį žibintuvėlį?

Renkantis UV žibintuvėlį svarbu atkreipti dėmesį į spektrų sutapimą. Ultravioletinis diapazonas yra padalintas į 3 dalis: UVA, UVB, UVC; savu ruožtu UV prietaisai skirstomi į šias grupes:

  • UV lempos (BlackLight). Savo struktūra šios lempos yra panašios į liuminescencines lempas. Angliškai jos vadinamos „BlackLight“ (liet. juodoji šviesa) dėl prietaise naudojamo stiklo, kuris atrodo beveik juodas net kai lempa veikia. Šios lempos skleidžia šviesą siauru diapazonu (apytiksliai 365 nm). Jos dažniausiai naudojamos pinigų detektoriuose, o taip pat naktinių klubų šviesos efektams sukurti.
  • Prožektoriai su UV LED diоdais 390–400 nm. Ko gero populiariausi UV šviеsоs diоdai yra su piko ilgio bangomis 395–400 nm. Šių ultravioletinių prožektorių spinduliuotės spektras pasiekia matomą spektro dalį, todėl tokio prožektoriaus šviesa yra ryškiai violetinė ir yra matoma plika akimi. Toks apšvietimo tipas tinka pamatyti įvairiems užrašams ir kodams, parašytiems UV žymekliais, tačiau galės nustatyti ne visus banknotų apsaugos tipus. Pakabukai su piko ilgio bangomis (390 nm) susidoroja su užduotimi geriau, bet jie yra ne tokie stiprūs – jais reikia naudotis iš gana arti.
  • UV LED šviеsоs diоdai 385 nm. Tai yra gana naujo tipo šviesos diodai, gaminami daugiausia su 5 mm korpusais. Tokio žibinto šviesa silpnai matoma, tačiau dėl plataus UV srities spektro yra tinkami apšviesti įvairių rūšių dažus. Ultravioletinis žibintuvėlis su tokiu diodu gerai tinka kodų bei užrašų paieškai, nes neturi pašalinio violetinio apšvietimo. Juo taip pat galima aptikti visus banknotų apsaugos tipus.

Verta pažymėti, kad fluorescenciniai daiktai šviečia esant bet kokiam UV apšvietimui. UV žymeklis arba rašiklis taip pat švies, tačiau kontrastas gali būti skirtingas. Organiniai skysčiai matysis pašvietus 300–380 nm ilgio bangomis. 

 

SUPERFIRE asortimente galima rasti skirtingų tipų ultravioletinius žibintuvėlius ir prožektorius, tad svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kam jis bus naudojamas ir kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti. Jei nesi tikras, kokio ultravioletine šviesa šviečiančio žibintuvėlio reikėtų tavo tikslams, LEMONA electronics konsultantai mielai atsakys į visus klausimus ir padės išsirinkti tinkamiausią.

SUPERFIRE žibintuvėliai

 

Kiti LED žibintuvėliai


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]