📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

NPP

Apie gamintoją

„NPP“ pirmąją savo gamyklą atidarė 2002 metais. Įmonės pagrindinė veikla – tradicinių ir naujų energijos šaltinių gamyba bei pardavimas įskaitant:

  • AGM švino rūgštiniai akumuliatoriai su apsauginiais vožtuvais
  • Surišto elektrolito GEL švino rūgštiniai akumuliatoriai atsinaujinančiai energetikai
  • Saulės baterijos.

Šiuo metu įmonė turi penkias gamyklas, keturias Kinijoje ir vieną Vietname.Panaudojimas

Kompanija gamina energijos šaltinius įvairiems poreikiams.

  • Bendram naudojimui skirti akumuliatoriai tinka: signalizacijos sistemoms, medicinos įrangai, UPS, ryšių įrangai · elektrinis įrankiams, avarinėms maitinimo sistemoms, žaislams ir įrankiams. NPP akumuliatoriai gali užtikrinti patikimą energijos tiekimą visoms paskirtims.
  • Apsaugos sistemoms: atsarginėms apsaugos sistemoms, priešgaisrinėms signalizacijoms, avarinio apšvietimo įrenginiams ir kitoms autonominėms apsaugos sistemoms kurti.
  • Duomenų centrams, telekomunikacijoms. Stabilus maitinimo tiekimas yra pagrindinis duomenų valdymo svetainių ir duomenų centrų sklandaus veikimo poreikis. NPP gamina stabilias UPS atsargines baterijas su maksimaliu energijos tankiu, kuris garantuoja puikų našumą esant dideliam iškrovimui.
  • Elektra varomiems automobiliams. VRLA akumuliatoriai yra plačiai naudojami visų tipų elektrinėse transporto priemonėse, neįgaliųjų vežimėliuose ir elektriniuose motoroleriuose. „NPP“ siūlo kokybiškus sprendimus su įvairiais gilaus ciklo akumuliatoriais, pagrįstais AGM technologija, kad būtų užtikrintas didžiausias patikimumas ir absoliutus saugumas.

npp akumuliatorių privalumai

NPP akumuliatoriai (Visi akumuliatoriai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]