LEMONA

Nedis atstovas Lietuvoje

 

Apie gamintoją

Nedis supranta, kad individualus gyvenimas yra svarbus ir unikalus, tad gali keistis. Todėl siūlo su elektronika susijusius sprendimus ir gaminius, skirtus naudoti patalpose ir lauke kiekvienai veiklai ir kiekvienam gyvenimo etapu. Nedis jungia prietaisus, produktus ir net išbaigtus sprendimus Jūsų kasdieniams poreikiams tenkinti. Taip jūsų asmeninis gyvenimas tampa išmanesnis, lengvesnis ir sveikesnis.
Atidžiai sekdami naujausias rinkos tendencijas, Nedis įkvepia dar labiau automatizuoti, kontroliuoti ir mėgautis kasdienybe. Nedis siūlo gaminius, kurie užtikrina geriausią kainos ir kokybės santykį. Kokybė garantuojama, o visi gaminiai pateikiami su naujausiomis specifikacijomis, todėl Jums nereikės nerimauti dėl teisingo pasirinkimo. Nedis pasisako už išmaniuosius elektroninius prietaisus, kurie yra paprasti ir intuityvūs, visus gaminius lengva įdiegti, dažnai jie iš anksto užprogramuojami. Jei ką nors reikia šiek tiek nustatyti, dėžutėje pateikiamas aikus vadovas, o internete - išsamesni vadovai. O jei kyla kokių nors klausimų, kurių negalite išspręsti, Nedis pagalbos tarnybos specialistai mielai padės Jums asmeniškai.
Turėdami daugiau nei 35 metų patirtį ir daugiau nei 50 000 perpardavėjų visoje Europoje, ne internetu ir internetu, Nedis gaminius visada galite pasiekti.Nedis privalumai

Nedis kuria elektronikos prietaisus, kurie palengvina gyvenimą ir suteikia malonumo:
Geriausias kainos ir kokybės santykis;
Išbaigti sprendimai;
Garantuojama kokybė;
Lengva įdiegti ir naudoti;
Individualus aptarnavimas.


Technologijų sprendimai

Technologijos yra svarbiausias šiandieninio pasaulio pokyčių variklis. Naujos technologijos patenka į žmonių namus, mokyklas ir biurus ir iš esmės keičia mūsų gyvenimą, mokymąsi, darbą ir pramogas. Vartotojai ieško lengvai naudojamų elektroninių prietaisų ir priedų, kurie jiems teiktų ilgalaikį malonumą ir turėtų kainos ir kokybės santykį.
Jau daugiau kaip 40 metų Nedis pirmauja buitinės elektronikos rinkoje. Savo partneriams siūlo įvairius su elektronika susijusius sprendimus klientams, pagrįstus naujausiomis technologijomis ir inovacijomis bei atitinkančius naujausias tendencijas. Nedis siekis - pasiūlyti Jums gaminius ir sprendimus, kurie būtų išmani alternatyva "A" prekės ženklams.


 
 

Nedis produktai (Visi Nedis produktai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]