LEMONA

Naujos kartos apšvietimas - LED line PRIME FUSION šviestuvai

Naujiena biuro, sandėlių ar komercinių patalpų apšvietimo sprendimuose – inovatyvūs, galingi ir stilingi LED line PRIME FUSION šviestuvai. 

FUSION – tai linijinių šviestuvų serija, užtikrinanti vientisą, tolygią ir tobulai išsklaidytą šviesą. Šių šviestuvų išskirtinumu tampa reguliuojamų lęšių ir UGR dangtelio dėka sukurta tolygi ir tobulai išskaidyta šviesa. Be to, šiuos šviestuvus ne tik paprasta sumontuoti nenaudojant beveik jokių įrankių: įvairių ilgių ir spalvų FUSION šviestuvus galima derinti ir jungti tarpusavyje taip prisitaikant prie bet kokios patalpos estetinių ir funkcinių reikalavimų. 

FUSION industriniai linijiniai šviestuvai padės sukurti unikalų, galingą ir tikslų apšvietimą. Jie gali būti montuojami tiesiai ant lubų ar pakabinami ant komplekte esančių troselių net didelėse darbui ar konferencijoms naudojamose erdvėse, kur būtinas tolygus apšvietimas.

FUSION šviestuvai puikiai tiks ir parduotuvėse ar parodose, siekiant atkreipti daugiau dėmesio į konkrečius produktus ar dekoratyvinius elementus. Taip pat, jie yra suderinami su „Merrytek“ jutikliais, padedančiais pasinaudoti natūralia dienos šviesa (angl. Daylight Harwesting) ir taip optimizuoti sandėlių ir kitų didelių erdvių apšvietimą. 

Pagrindiniai FUSION šviestuvų bruožai:

  • Taikymo universalumas: dėl reguliuojamų lęšių ir UGR dangtelio galite visiškai kontroliuoti šviesos kampą ir intensyvumą taip prisitaikant prie bet kokios aplinkos;

  • Dizaino lankstumas: galite rinktis įvairaus galingumo, ilgio ir spalvos FUSION serijos šviestuvus – rinkitės pagal savo poreikius, o ne patalpos dydį, junkite ir kurkite unikalius apšvietimo sprendimus;

  • Lengva sumontuoti: pridedami dviejų tipų laikikliai leis Jums patogiu būdu FUSION linijinius šviestuvus prijungti beveik be įrankių, naudojant įmontuotas jungtis. Tai greitas, paprastas ir patikimas sprendimas, leidžiantis sukurti nuoseklias ir vientisas šviesos linijas.

FUSION linijiniai šviestuvai yra pažangi LED apšvietimo sistema, tinkanti tiek norint sukurti unikalius didelių erdvių apšvietimo sprendimus, tiek ieškant intensyvaus, tačiau tolygaus šviesos šaltinio darbo ar komercinėms patalpoms. 

Jei domina šis apšvietimo sprendimas ar  turite daugiau klausimų – susisiekite el. paštu [email protected] ir LEMONA electronics specialistai mielai suteiks konsultaciją bei padės rasti geriausią variantą. 


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]