Dėmesio, nuo rugsėjo 13 d. keičiasi aptarnavimo tvarka parduotuvėse. Plačiau>
Nemokamas pristatymas + nuolaidos kodas Plačiau >
Kibernetinis pirmadienis! -18% nuolaida su kodu: KIBER18
Švenčiame Jonines! Tik internetu -25% su kodu: JONINĖS25! Plačiau
👑 Tik internetu! -20% daugeliui prekių su kodu: KARALIUS20!  
👑 Tik internetu! -20% daugeliui prekių su kodu: KARALIUS20! Plačiau

Naujos galimybės su pažangiausiais REVOPOINT 3D skeneriais!

REVOPOINT suteikia kiekvienam prieinamus 3D skenavimo sprendimus. Nuolat investuojantis į produktų tobulinimą, šis gamintojas rinkai siūlo pažangiausiomis technologijomis paremtus produktus, pradedant pačių sukurtais mikrostruktūriniais optiniais lustais ir baigiant didelio tikslumo 3D matymo algoritmais.

Įvairialypiame REVOPOINT asortimente – didelio tikslumo, nešiojami 3D skeneriai, galintys patenkinti skirtingus poreikius:

  • „MIRACO“ – mažiems ir dideliems objektams skenuoti tinkantis, „viskas viename“ tipo įrenginys;
  • „POP“ serijoje – vidutinio dydžio objektų skenavimui itin tinkantys 3D skeneriai su dideliu tikslumu ir spalvų atpažinimu;
  • „MINI“ serijos 3D skeneriai leidžia užfiksuoti net mažiausias detales ar spalvų pokyčius;
  • su „RANGE“ serijos skeneriais paprasta nuskenuoti net itin didelius daiktus tokius kaip baldai, žmonės ar net transporto priemonės;
  • „INSPIRE“ – kišenėje telpantis 3D skeneris su daugybe galimybių.

REVOPOINT „MIRACO“ 3D skeneris

Įvairių dydžių produktams skenuoti tinkantis 3D skeneris, pasižymintis iki 0,02 mm preciziškumu ir 0,05 mm tikslumu, 8 K spalvų užfiksavimu, greitu įkrovimu ir ilgu skenavimu (5000 mAh) bei daugybe kitų išties puikių bruožų vos 750 g sveriančiame įrenginyje.

Su REVOPOINT „MIRACO“ galima laisvai pereiti nuo tolimo (angl. Far-mode) į artimą (angl. Near-mode) skenavimą toje pačioje sesijoje išlaikant chirurginį tikslumą. Tai padaryti dar lengviau, kai visą skenavimo procesą galima sekti itin ryškiame net 6” liečiamame ekrane su 180° pasukimo galimybe.

8 branduolių 2,4 GHz procesorius ir 256 GB kietasis diskas leis užfiksuoti iki 5000 nespalvotų, 4000 spalvotų (naudojantis 16 GB RAM „MIRACO“ versija) ar net 10000 nespalvotų, 8000 spalvotų kadrų (32 GB RAM „MIRACO PRO“ versija).

Dar vienas geras „MIRACO“ bruožas yra tas, kad šiuo 3D skeneriu užfiksuotus kadrus paprasta persiųsti į kitą prietaisą, naudojantis itin greitu Wi-Fi 6 ryšiu ar per USB-C jungtį.

 

REVOPOINT „POP“ 3D skenerių serija 

Vidutinio dydžio objektų skenavimui skirti įrenginiai gali pasiūlyti didelį preciziškumą, sklandų darbą ir puikias spalvas. REVOPOINT „POP“ serijoje: „POP 2“ – atnaujinta ankstyvojo „POP“ 3D skenerio versija bei nepaprastai ryškias spalvas ir dar geresnį tekstūrų atkūrimą garantuojantis „POP 3“.

 

REVOPOINT „POP 3“

Itin lengvu ir sklandžiu procesu pasižymintis 3D skeneris pasitarnauja 3D spausdinime ir animacijoje, atvirkštinėje inžinerijoje, o taip pat gali pasiūlyti naują požiūrį istorinių artefaktų tyrimų srityje bei tokiose medicinos srityse kaip ortopedija ar reabilitacija. Jis sveria vos 190 g, tad jį galima pasiimti su savimi ir naudoti ten kur reikia.

Taip pat „POP 3“ padeda taupyti laiką – jis ne tik pasižymi net iki 18 kadrų per sekundę (fps) greičiu, tačiau ir net iki 0,05 mm siekiančiu vieno kadro tikslumu. Siekiant, jog „POP 3“ skeneris galėtų pasiūlyti didesnį tikslumą net iš toli, jame buvo įmontuotas IR ir LED apšvietimas, leidžiantis taip pat tiksliai užfiksuoti detales net iš tolimiausio vienkartinio fiksavimo diapazono (244 mm x 180 mm).


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]