Lithuanian

MEAN WELL pristato maitinimo šaltinius, montuojamus į medicinos įrangą

maitinimo šaltiniai medicinos įrangai

„Mean Well“ yra vienas iš maitinimo šaltinių lyderių pasaulyje, siūlantis daugiau kaip 10 000 įvarių modelių, tinkančių pramoniniams įrenginiams,  telekomunikacijoms, saugos sistemoms,  LED apšvietimo sistemoms ir – medicinoje. Šioje, itin daug reikalaujančioje srityje, dar visai neseniai buvo vos keletas licenzijuotų tiekėjų, galinčių atitikti aukštus reikalavimus. „Mean Well“ plečia pasirinkimo galimybes ir siūlo net keletą medicininio lygio modulinio tipo maitinimo šaltinių, tarp kurių: NMP650, NMP1K2 ir UMP-400 serijos.

„Mean Well“ medicininės klasės maitinimo šaltiniai ne tik atitinka IEC60601-1 3 saugumo standartą bet ir užtikrina medicininiams prietaisams keliamus 2xMOPP saugumo reikalavimus, taip garantuodami įrangos kur jie bus sumontuojami saugumą.

Šio gamintojo maitinimo šaltiniai gali visiškai patenkinti sudėtingos įrangos maitinimo poreikius – net kai reikalingi įvairūs maitinimo įtampų rinkiniai. UMP-400 ir NMP serijų maitinimo šaltiniai išskiriami kaip pasižymintis plačiu pritaikomumu, lanksčiomis galimybėmis ir našumu. Pagrindinės priežastys, dėl kurių LEMONA electronics specialistai rekomenduoja būtent šiuos maitinimo šaltinius:

  1. patenkina mažos nuotėkio srovės reikalavimą per įžeminimą;
  2. turi itin didelį išėjimo įtampos tikslumą;
  3. apgalvotų papildomų funkcijų gausa ir aukšta kokybė gali visiškai patenkinti daugelio pramonės šakų poreikius.


UMP ir NMP serijų maitinimo šaltinių palyginimas

Medicinos įrangos valdymą apsunkina tai, jog jiems keliamas saugumo reikalavimas reiškia, jog nustatyta nuotėkio srovė turi būti itin maža (500μA ~ 750μA), tačiau labai dažnai šie įrenginiai turi ir periferinių komponentų (3D spausdintuvas, LCD ekranas rodymui ir valdymui, jutikliai, nukreipiantys spausdintuvo galvutę, kaitinimo elementai), kurie maitinami  skirtingomis nuolatinėmis įtampomi. Šių įtampų generavimui reikalingi keli AC/DC maitinimo šaltiniai, dėl kurių įrenginiai dažnai neatitinka saugos standarte nustatytos mažos nuotėkio srovės reikalavimo, nes įrenginio nuotėkio srovė yra bendra visų maitinimo šaltinių nuotėkio srovė.

Sprendimas - norint užtikrinti mažą nuotekio srovę – daugiakanalis maitinimo šaltinis. Jis susideda tik iš vienos įėjimo grandies ir kelių išėjimų, kuriuos galima sukonfigūruoti taip, kad jie atitiktų periferinių komponentų įtampos ir galios reikalavimus.


NMP serijos maitinimo šaltinio nuotėkio srovės palyginimas su ekvivalentiškus reikalavimus patenkinančiais keturiais MSP serijos maitinimo šaltiniais

NMP 1K2-HHEKC # -01 nuotėkio srovė yra 234μA prie 230Vac elektros tinklo, tai yra daug mažiau nei 856μA bendra keturių MSP serijos maitinimo šaltinių nuotėkio srovė. NMP 1K2-HHEKC # -01 nuotėkio srovė atitinka medicininės įrangos nuotėkio srovės reikalavimus ir neviršija 500 μA ~ 750 μA.

Kita priežastis, daranti „Mean Well“ UMP ir NMP serijos maitinimo šaltinius bene geriausiu pasirinkimu yra itin didelis įtampos tikslumas. Daugeliui vartotojų norisi rasti „patogų maitinimo šaltinį“, kurio kiekvieno kanalo išėjimo įtampa galėtų išlikti visiškai tiksli tol, kol pasirinkto maitinimo šaltinio maitinimo įtampa išliks leistinose ribose bei apkrovos neviršys nominalių parametrų. Ne visi rinkoje esantys maitinimo šaltiniai su keliais išėjimais gali užtikrinti stabilią išėjimo įtampą.

Net keletas atliktų bandymų įrodo neįtikėtiną UMP serijos maitinimo šaltinių įtampos tikslumą.

Nominali įtampa

Apkrova

Tiksli išėjimo įtampa

Atviros grandies įtampa

Įtampos tikslumas

48V

1A

48.084V

48.120V

0.08%

15V

2A

15.060V

15.100V

0.26%

12V

3A

12.000V

12.020V

0.16%

 

Renkantis maitinimo šaltinius įrangai, naudojamai medicinos srityje, keliami gerokai aukštesni reikalavimai. Dažnai tokia įranga yra sudėtinga, vidinių sistemų maitinimui gali būti naudojamos kelios skirtingos maitinimo įtampos, taip pat didėja bendro galingumo poreikis. Beveik 40 metų patirtis šioje srityje bei didžiulis dėmesys skiriamas bandymams ir naujų produktų vystymui leidžia „Mean Well“ tapti visus poreikius patenkinančiu gamintoju, siūlančiu visus standartus atitinkančius, puikiai apgalvotus ir kokybiškus produktus.

Norėdami sužinoti daugiau ar kilus klausimų, kaip teisingai pasirinkti būtent jūsų poreikius atitinkantį maitinimo šaltinį susisiekite su LEMONA electronics specialistu.

Įsigykite

Norėdami įsigyti ar gauti daugiau informacijos apie MEAN WELL maitinimo šaltinius medicinos įrangai susisiekite žemiau nurodytais kontaktais:


Elektroniniu paštu

[email protected]


Darbo laikas

I-V: 8:00 - 17:00


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]