LEMONA

Naujiena! mBot2 konstruktorius

mbot2

mBot2 tai naujos kartos edukacinė priemonė skirta vaikams ir apjungianti visus STEM mokymosi principus. Žaisdami su mBot2 vaikai mokosi programuoti, mąstyti kūrybiškai ir numatyti pasekmes kartu auga jų motyvacija ir pasitikėjimas savimi. 


Sukurtas aštuonmečiui
įdomus aštuoniolikamečiui

mbot2

mBot2 skirtas vaikams nuo 8 metų, tačiau su suaugusiųjų pagalba surinkimo etape, net žemiausių pradinių klasių mokiniai gali be vargo juo žaisti ir programuoti CyberPi valdiklio dėka. Šis valdiklis su Wi-Fi ir Bluetooth galimybėmis ir itin ryškių spalvų ekranu veikia kaip kompiuterinio žaidimo pultelis, stebėjimo įtaisas ir daug daugiau.

mBot2 gali būti programuojamas tiek naudojantis iš anksto sukurtomis funkcijomis (angl. block-based coding), tiek savarankiškai, naudojantis Python programavimo kalba. Tai išplečia roboto naudojimo galimybes, kadangi juo naudotis ir mokytis apie robotiką, inžineriją ir AI gali tiek pradinukai, tiek baigiamųjų klasių mokiniai.


Nauda

STEM

STEM

mBot robotas gali būti ir žaislas, ir mokymosi priemonė. Konstruojant pasitelkiamos techninės inžinerijos žinios, jį valdant reikia kūrybiškumo ir matematikos, o taip pat ugdomas loginis mąstymas, pasekmių numatymas ir darbas su kitais, be to, auga vaikų pasitikėjimas savimi, kadangi sudėtingas užduotis jie gali vykdyti be suaugusiųjų pagalbos.

Mielas, bet tvirtas

Mielas, bet tvirtas

Robotas atrodo taip, tarsi būtų pagamintas namuose, o ne gamykloje – mielas besišypsantis veidukas, skirtingų spalvų dalys ir tekstūros sukuria įspūdį, jog tai paties vaiko iš namuose rastų rakandų sukurtas šedevras, o ne profesionalių inžinierių kruopščiai apgalvotas kūrinys. Nors dauguma dalių ir laidų yra akivaizdžiai matomi, robotas yra pasirengęs iššūkiams – korpusą apsaugo 2 mm aliuminio plokštė.

Paprasta surinkti, lengva valdyti

Paprasta surinkti, lengva valdyti

Roboto konstravimas gali užtrukti apie 30 min, visos standartiniam robotui reikalingos dalys ir įrankiai surinkimui yra rinkinyje. mBot2 taip pat turi ir pridedama CyberPi valdiklį, kurio itin ryškiame ekrane galima sekti veiksmus, programuoti robotą ir jungti robotus į sistema. Labiau iššaukiančiam programavimui galite į savo išmanųjį telefoną ar planšetę parsisiųsti „Makeblock“ programėlę.


Susipažinkite su mBot2


Daugiau informacijos galite rasti produkto puslapyje