📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

Naujieji MEAN WELL maitinimo šaltiniai su integruota IoT valdymo funkcija

Naujieji „Mean Well“ maitinimo šaltiniai plečia suvokimą, ką reiškia išmanusis namų ir pastatų apšvietimas – paprasta modernizuoti, patogu valdyti. Norint namuose ar komerciniame pastate įdiegti išmanųjį apšvietimą net nereikia vesti papildomų laidų (išskyrus mechaninio mygtuko prijungimas LCM serijoje, jei tokio reikia). Bevielis tinklas lengvai plečiamas, nes kiekvienas tinklo komponentas retransliuoja toliau esantiems tinklo komponentams valdymo informaciją. O svarbiausia – visa tai galima valdyti programėle telefone ar per bevielius mygtukus.

 

Išmanios LED apšvietimo sistemos – jau nebe naujiena, tačiau lengvas ir paprastas viso pastato apšvietimo valdymas vienose rankose vis dar gali nustebinti. Nors ši technologija vystėsi ne taip jau paprastai, jos privalumai aiškūs ir daug kartų atsveria bet kokį įmanomą trūkumą. Be to, daugelis trūkumų išsisprendžia savaime pastate įrengus daiktų internetą (angl. „Internet of Things“, IoT) sistemą.

 

„Mean Well“ 2019 m. jau pristatė „LCM-40/60 BLE“ serijos LED maitinimo šaltinius su „CASAMBI Bluetooth“ tinklo moduliais. Šiais metais į serijas LCM-IoT ir PWM-IoT įvesti dar du nauji Bluetooth tinklo moduliai: kiniškasis „Tuya“ ir lenkiškas „Silvair“. Šiuos modulius galima derinti ir su kitų gamintojų jungikliais bei šviesos sensoriais, kurie leidžia susikurti unikalią, saviems poreikiams pritaikytą išmaniąją apšvietimo valdymo sistemą. Sistema gali būti pritaikyta bet kokiems vidaus, išorės ar komerciniams šviestuvams, o ją valdyti padeda programėlė. Naudojantis programėle galima: grupuoti šviestuvus, suprogramuoti apšvietimo scenas (ryški, jauki, vakarėlių ir pan.), valdyti apšvietimo lygį pagal grafiką.

 

Šįkart išleidžiama daugiau įvairios galios maitinimo šaltinių, tarp jų: LCM-25/40/60 IoT serija, pastovios srovės (CC) darbo režimas, mikrojungiklių pagalba parenka vardinė išėjimo srovė; bei PWM-60/120 IoT serija, pastovios įtampos (CV) darbo režimas. Abi serijos gali būti derinamos tame pačiame projekte: LCM serija naudojama pagrindiniam apšvietimui, tinka LED panelių maitinimui, o PWM serija – pagalbiniam ar dekoratyviniam apšvietimui, tinka LED juostų, LED modulių maitinimui. Taip pat, LCM-25/40/60 BLE serija suprojektuota su „Push dim“ valdymo funkcija.

 

Įrengus išmaniojo apšvietimo sistemą, namuose esantys įprasti jungikliai paliekami – taip sukuriama patogi sistema, kurią galite valdyti kaip panorėję. Įgaunama daug laisvės. Ekspertai pataria įprastus, sieninius, jungiklius visuomet palikti įjungimo pozicijoje ir šviesos lygį bei kitas išmaniąsias funkcijas reguliuoti su nuotoliniu pulteliu ar per programėlę.

Šviestuvai jau nebėra vien tik paprasčiausios priemonės apšviesti patalpą. Su mažos galios Bluetooth tinklo kūrimo sprendimais galima ne tik perduoti garso ir duomenų srautus, bet ir automatiškai sujungti prietaisus į savarankišką sistemą. Nauja technologija leidžia išspręsti Bluetooth tinklo modulių mažo atstumo signalo perdavimo problemas bei apeiti „vienas po kito“ tipo jungimo sukuriamus trūkumus. Dar daugiau, Bluetooth tinklo modulis gali dirbti kaip vidaus sekimo įtaisas, kuris įvertina atstumus tarp šviesos įrangos bei mobiliųjų prietaisų.

Išmanusis apšvietimas yra naujoji rinkos tendencija, nepriklausomai nuo to ar valdoma laidiniu ar belaidžiu būdu. Galutinis tikslas yra integruoti visus šviestuvus ir namų įrenginius į tą patį tinklą ir valdyti šiuos įrenginius viena programa. Artimiausiu metu galėsite lengvai valdyti  apšvietimą, matuoti ir valdyti energijos vartojimą, valdyti kitas integruojamas (vėdinimo, šildymo, apsaugos ir stebėjimo) sistemas.

 

 Išėjimo tipas

  Serija

  Modelis

Pastovios srovės (C.C)

LCM-025-IoT

LCM-025BLE /LCM-025TY1 /LCM-025SVA

LCM-040-IoT

LCM-040BLE /LCM-040TY1 /LCM-040SVA

LCM-060-IoT

LCM-060BLE /LCM-060TY1 /LCM-060SVA

Pastovios įtampos (C.V)
 

PWM-060-IoT

PWM-060BLE /PWM-060TY1 /PWM-060SVA

PWM-120-IoT

PWM-120BLE /PWM-120TY1/PWM-120SVA

PWM-200-IoT

Planuojama pristatyti 2021-ųjų pirmąjį ketvirtį

 

Valdymo protokolai ir žymėjimas - BLE: Casambi; TY1: Tuya; SVA: Silvair

Pagrindinės savybės:

  • Pastovios srovės maitinimo šaltiniuose išėjimo srovė pasirenkama mikrojungikliais (LCM serija)
  • Pastovios įtampos išėjimas, 12V/24V/48V (PWM serija)
  • Žemas pulsacijos lygis išėjime
  • Plastikinis korpusas ir II klasės dizainas be įžeminimo
  • Integruota aktyvi PFC funkcija (efektyvumas iki 92%)
  • Pritemdymo valdymas: per Bluetooth tinklą ir per „Push dim“ funkciją (mygtukas be fiksavimo jungiamas tiesiai prie maitinimo šaltinio)(LCM-BLE serija)
  • Apsauga nuo viršįtampių - 2KV (L-N)
  • Apsaugos nuo: trumpo jungimo/per didelės įtampos išėjime/ per aukštos korpuso temperatūros

Techninės specifikacijos:


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]