Prekės kodas: CL100-2X2.5
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (m)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
4.10
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra63 m
Prekės aprašymas
Wire; ÖLFLEX® CLASSIC 100; 2x2.5mm2; unshielded; 450V,750V; Cu LAPP
U-148078
Prekinis ženklas
Prekės kodas
CL100-2X2.5
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; ÖLFLEX® CLASSIC 100; 2x2.5mm2; unshielded; 450V,750V; Cu
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
CL100-2X2.5
Cable external diameter
8.9mm
Cable structure
2x2.5mm<sup>2</sup>
Conform to the norm
IEC 60332-1-2
Core marking
coloured
Core section
2.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
E<sub>ca</sub>
Earth core
none
Flexibility class
5
Information
The UL Label and Mark on full factory packaging only
Insulation colour
grey
Kind of core
Cu
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
ÖLFLEX® CLASSIC 100
Manufacturer
LAPP
Number of cores
2
Operating temperature
-40...80°C
Rated voltage
750V