Wire; LiY-CY; 4x0.5mm2; shielded,tinned copper braid; PVC; grey HELU
Prekės kodas: LIY-CY4X0.5
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (m)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
2.60
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra491 m
Prekės aprašymas
Prekės kodas
LIY-CY4X0.5
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; LiY-CY; 4x0.5mm2; shielded,tinned copper braid; PVC; grey
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
LIY-CY4X0.5
Cable application
assembly line tools
Cable external diameter
5.5mm
Cable structure
4x0.5mm<sup>2</sup>
Core marking
colours without colour repetition
Core section
0.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Earth core
none
Flexibility class
5
Insulation colour
grey
Kind of core
Cu
Kind of wire
LiY-CY
Manufacturer
HELU
Number of cores
4
Operating temperature
-30...80°C
Rated voltage
0.3kV