Prekės kodas: CL115CY-7X0.75
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Wire; ÖLFLEX® CLASSIC 115 CY; 7x0.75mm2; PVC; grey; 300V,500V LAPP
U-148716
Prekinis ženklas
Prekės kodas
CL115CY-7X0.75
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; ÖLFLEX® CLASSIC 115 CY; 7x0.75mm2; PVC; grey; 300V,500V
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
CL115CY-7X0.75
Supplier's product code
CL115CY-7X0.75
Product ID
U-148716
Cable external diameter
8.3mm
Cable structure
7x0.75mm<sup>2</sup>
Conform to the norm
IEC 60332-1-2
Core marking
black, numbered
Core section
0.75mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
E<sub>ca</sub>
Earth core
none
Flexibility class
5
Information
The UL Label and Mark on full factory packaging only
Insulation colour
grey
Kind of core
Cu
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
ÖLFLEX® CLASSIC 115 CY
Manufacturer
LAPP
Number of cores
7
Operating temperature
-40...80°C
Rated voltage
0.3kV