Prekės kodas: SK45STA16
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-2
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
80.95
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra5 vnt.
Prekės aprašymas
Module: thyristor; single thyristor x6; 1.6kV; 47A; T56; SEMITOP3 SEMIKRON DANFOSS
Prekės kodas
SK45STA16
Tiekėjo prekės aprašymas
Module: thyristor; single thyristor x6; 1.6kV; 47A; T56; SEMITOP3
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
SK45STA16
Case
SEMITOP3
Electrical mounting
Press-in PCB
Gate current
100mA
Load current
47A
Manufacturer
SEMIKRON DANFOSS
Max. forward impulse current
0.45kA
Max. forward voltage
1.9V
Max. off-state voltage
1.6kV