Lithuanian

Modernus namų apšvietimas su DesignLight RELING linijos LED šviestuvais

DesignLight bendradarbiauja su daugybe gerai žinomų baldų gamintojų, todėl gerai žino tiek šiuolaikines tendencijas, tiek – kokie sprendimai gali padaryti gyvenimą patogesniu. LED apšvietimo sprendimus ir išmanius namų prietaisus siūlantis gamintojas pristato keletą naujienų, ypač tinkančių spintų, drabužinių ir virtuvės stalčių apšvietimui. 

LED apšvietimas spintoje yra šiuo metu populiariausių namų interjero sprendimų. DesignLight pristatė „Reling“ liniją, kurioje įprastus drabužių skersinius pakeičiantys skersiniai su įmontuotu LED šviestuvu ir jutikliu, galinčiu veikti net 1,5 m atstumu.

„Reling Plus PIR“ – apvalus drabužių skersinis su efektyviu, net 2835 LED diodų apšvietimu ir išmaniu judesio jungikliu. Tai modernus LED apšvietimas, skirtas visiems, kurie vertina aukštą kokybę, patikimumą ir kasdienio gyvenimo komfortą. Juosta turi išmanųjį judesio jungiklį, kuris 1,5 m atstumu aptikęs naudotoją, įjungia apšvietimą, o praėjus maždaug 35 sekundėms nuo to momento, kai naudotojas palieka aptikimo lauką – jį išjungia.

„Reling Slim PIR“ – tomis pačiomis savybėmis pasižymintis, tačiau plonesnis, vos 10 mm pločio, stačiakampio formos drabužių skersinis spintoms ir drabužinėms.

Tarp DesignLight naujienų ir itin paprastai sumontuojamas, virtuvės ar drabužinės stalčiams automatiškai apšviesti skirtas LED šviestuvas „Polarus P“. Išmanaus jutiklio dėka stalčius bus apšviestas vos jį atidarius, o jį uždarius – apšvietimas išjungtas. 

Visi šie šviestuvai gali būti užsakomi skirtingų spalvų, pasirenkant difuzoriaus tipą ir diodų spalvą, taip pat – užsakovo pasirinkto ilgio. Jei sudomino šis apšvietimo sprendimas, norėtumėte sužinoti daugiau ar pasitarti dėl individualaus sprendimo – susisiekite [email protected].


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]