Prekės kodas: PTS850VM18PSMTRLFS
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-99
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
1.40
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra1935 vnt.
Prekės aprašymas
Microswitch TACT; SPST-NO; Pos: 2; 0.05A/12VDC; SMT; none; 1.8N C&K
U-2382651
Prekinis ženklas
Prekės kodas
PTS850VM18PSMTRLFS
Tiekėjo prekės aprašymas
Microswitch TACT; SPST-NO; Pos: 2; 0.05A/12VDC; SMT; none; 1.8N
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
PTS850VM18PSMTRLFS
Brand
C&K
Supplier's product code
PTS850VM18PSMTRLFS
Product ID
U-2382651
Actuator colour
black
Body dimensions
5.4x5x1.8mm
Button shape
rectangular
Contact plating
silver plated
Contacts configuration
SPST-NO
DC contacts rating @R
50mA / 12V DC
Electrical life
50000 cycles
Illumination
none
Key stroke
0.2mm
Kind of package
tape
Leads
for PCB
Manufacturer
C&K
Manufacturer series
PTS850
Max. contact resistance
:500mΩ
Min. insulation resistance
0.1GΩ
Mounting
SMT
Number of positions
2
Number of terminals
4
Operating Force
1.8N
Operating temperature
-40...85°C
Quantity in set/package
2000pcs.
Stable positions number
1
Switching method
OFF-(ON)
Terminal pitch
3.4x6mm