Prekės kodas: EVQP2R02W
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
0.70
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra3048 vnt.
Prekės aprašymas
Microswitch TACT; SPST; Pos: 2; 0.02A/15VDC; SMD; none; 4.7x3.5mm PANASONIC
U-2167768
Prekinis ženklas
Prekės kodas
EVQP2R02W
Tiekėjo prekės aprašymas
Microswitch TACT; SPST; Pos: 2; 0.02A/15VDC; SMD; none; 4.7x3.5mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
EVQP2R02W
Supplier's product code
EVQP2R02W
Product ID
U-2167768
Body dimensions
4.7x3.5mm
Button height
2.5mm
Button shape
rectangular
Contacts configuration
SPST
DC contacts rating @R
0.02A / 15V DC
Dimensions
4.7x3.5x2.5mm
Illumination
none
Leads
for soldering
Manufacturer
PANASONIC
Manufacturer series
EVQP2
Max. contact resistance
:100mΩ
Mounting
SMD
Number of positions
2
Operating temperature
-40...85°C