Lithuanian

MEAN WELL pristato naują produktų seriją: VFD – tai pramoninės klasės be šepetėlių variklių valdikliai (galia 150 – 750 W)

Siekiant sumažinti klimato kaitą ir pasaulinio atšilimo padarinius, elektros energijos taupymas ir CO₂ emisijos mažinimas tapo vienu svarbiausių prioritetų daugelio pasaulio šalių vyriausybėms ir verslui. Tarptautinės energijos agentūros (IEA) statistika rodo, kad pasaulinė elektros ir energijos sunaudojimo dalis įrangoje, kurioje yra sumontuoti elektros varikliai, siekia net 46 %, gerokai viršija sunaudojamą apšvietime, kuris yra tik 19 %. Būtent dėl to tarptautiniai elektros variklių energijos taupymo standartai pelnė reikšmingą tarptautinį pripažinimą. Lyginant su tradiciniais indukciniais varikliais, DC varikliai be šepetėlių (BLDC) turi šiuos privalumus: aukštą efektyvumą, mažą dydį, lengvumą, ilgą tarnavimo trukmę, tylų veikimą ir paprastą valdymą. Kintamojo dažnio valdymo privalumai lėmė tai, kad galutinių produktų sistemų gamintojai vis dažniau teikia pirmenybę BLDC kaip optimaliam sprendimui, galinčiam pakeisti tradicinius variklius ir leidžiančiam efektyviai taupyti energiją. 

MEAN WELL vienas iš didžiausių maitinimo šaltinių gamintojų pasaulyje, po 3 m. rinkos ir pramonės tyrimų pristatė naują produktų seriją VFD. VFD (Variable Frequency Drive, liet. kintamojo dažnio pavara) – tai pramoninių bešepetėlinių trifazių variklių  valdiklių serija. Ši serija apima aštuonis valdiklių modelius, tarp kurių: pastovios ir kintamosios srovės, 2 tipų su atvira PCB plokšte bei pusiau uždari modeliai. Įrenginiai turi įmontuotą PFC (tik modeliams su AC įėjimu), galia nuo 150 iki 750 W. Į valdymo modulį jungiami standartiniai ir jutiklių signalai su išorine valdymo kortele. Tai leidžia keisti variklių greiti ir stabdymo nustatymus bei atlikti programavimą. (Kortelė gali būti įsigyjama atskirai; daugiau informacijos – „Produkto kelio žemėlapyje“).

VFD serijos valdikliai naudojami variklių be šepetėlių valdymui, neskleidžia triukšmo, yra labai efektyvūs (efektyvumas siekia iki 93 %), maksimali trumpalaikė srovė gali siekti net iki 200 %. Valdikliai turi visas apsaugos funkcijas, atitinkančias tarptautinius saugumo standartus, tokius kaip: IEC/EN61800-5-1 ir elektromagnetinio suderinamumo standartą IEC/EN61800-3. 

Šie valdikliai yra tinkami montuoti į įrenginius, kur naudojami DC varikliai be šepetėlių (BLDC). Tokie varikliai gali būti naudojami: ventiliatoriams, kondicionavimo sistemoms, dūmų ištraukimo įrangai, vandens siurbliams, AGV, elektriniams įrankiams, automatinėms durims, mechaninei įrangai, konvejeriams, medicinos prietaisams, sporto salių įrangai ir kt.


VFD maitinimo šaltinių pritaikymas:

 

 


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]