LEMONA

Matuok sunaudojamą elektros energiją ir sutaupyk!

Taupymas dar niekada nebuvo toks aktualus kaip dabar. Kad kylant elektros kainoms piniginė netaptų visiškai tuščia, LEMONA electronics specialistai skuba į pagalbą su iš tiesų veiksmingais patarimais. Ar verta kaskart išeinant ar grįžtant į kambarį įjungti ir išjungti šviesą? O gal taip lemputės sunaudoja dar daugiau elektros? O ar žinote, kuri jūsų skalbimo mašinos programa yra ekonomiškiausia? Galbūt pasirinkę mažesnės temperatūros režimą sumažintumėte savo elektros energijos sąskaitas? Ar žinote, kiek elektros energijos sunaudoja kiti jūsų buities prietaisai? Šiuos ir daugiau iš kasdienės rutinos kylančių klausimų galite užduoti mums, savo sritį išmanantiems profesionalams!

Konsultuokitės su LEMONA electronics specialistais ir sužinokite, kokie taupymo sprendimai jums tinka. Galbūt verta įsigyti elektros suvartojimą matuojantį įrenginį, kurio pagalba elektros energijos suvartojimą namuose galima matyti realiu laiku? O gal reikėtų atsinaujinti apšvietimą ir įsirengti šviestuvus su judesio davikliais? LEMONA electronics specialistai jums pasiūlys gausybę sprendimų, kaip sumažinti elektros energijos sąskaitas ir sutaupyti!Matuokite, kiek namų prietaisai sunaudoja elektros energijos, kontroliuokite prietaisų veikimą ir sumažinkite sąskaitas už elektros energiją!

Energijos sunaudojimo matavimo prietaisai (visi energijos matavimo prietaisai)


Judesio daviklių pagalba apšvietimo įrenginiai veiks tik reikiamu metu!

Šviestuvai su judesio davikliais ir judesio davikliai (visi šviestuvai)


Įsirenk lauko šviestuvus su saulės elementais – jų veikimui nereikia elektros energijos!

Lauko šviestuvai su saulės elementais, kuriems nereikia elektros (visi šviestuvai)


Kontroliuok prietaisų veikimo laiką! Naudodamas išmaniąsias rozetes ir programuojamus laikmačius sunaudosi mažiau elektros energijos!

Programuojami laikmačiai ir išmaniosios rozetės (visos išmaniosios rozetės)Reguliuok kambario temperatūrą – išmaniųjų termostatų pagalba gali sumažinti arba padidinti šildymą ir sutaupyti!

Išmanieji termostatai (visi termostatai)Valdyk prietaisų veikimą išmaniaisiais ilgikliais! Jų pagalba gali įjungti arba išjungti elektros prietaisus nuotoliniu būdu ir net užstatyti prietaisų veikimo laiką!

Išmanūs ilgikliai, prailgintuvai (visi ilgikliai)Įsirenkite įkraunamą stebėjimo kamerą, ir pasirūpinkite namų saugumu be papildomų išlaidų už elektros energiją!

Įkraunama apsaugos kamera ir saulės baterija jai įkrauti (visos apsaugos kameros)Jei turite klausimų mūsų konsultantams už kaip įgyvendinti šiame polapyje minimus sprendimus, užpildykite formą žemiau ir mes su Jumis susisieksime!


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]