📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

Makeblock atstovas

Apie gamintoją

„Makeblock“ – tai gamintojas, siūlantis sprendimus STEM pagrįstam mokymuisi ir žaidimams. Šio gamintojo asortimente rasite gaminių, tinkančių naudoti namuose, su šeima, o taip pat ir įvairiuose būreliuose ar mokyklose.

Kompanija buvo įkurta 2013 m. ir per nepilnus 10 metų spėjo savo įkūrėjui pelnyti vieno iš ryškiausių šių dienų antreprenerių titulą. Tokios sėkmės paslaptis – itin apgalvoti, praktiški ir lengvai perprantami „Makeblock“ produktai, sukurti taip, jog padėtų vaikams ir suaugusiems išreikšti savo kūrybingumą bei mokytis žaidžiant.

„Makeblock“ jau naudojami 25000 mokyklose visame pasaulyje, o Prancūzijoje netgi buvo įtraukti į pradinių ir aukštesniųjų klasių vadovėlius. „Makeblock“ išsiskiria iš konkurentų tuo, jog išlaikant tą patį paprastą ir vaikams suprantamą valdymą, robotai gali padaryti gerokai daugiau nei tik judėti numatyta trajektorija. Priklausomai nuo modelio, „Makeblock“ robotai gali atpažinti kliūtis, spalvas, judėti ne tik lygiu paviršiumi, bet ir lauke, turi mikrofonus ir garsiakalbius garsinėms komandoms bei gali būti adaptuojami ir transformuojami naudojantis įvairiais priedais.

Daugybė mokytojų ir tėvų sutaria, jog robotika šiuolaikiniams vaikams yra itin įdomi, o nesibaigiančios galimybės skatina kūrybiškumą, motyvuoja mokytis, ieškoti naujų galimybių ir išmokti susidoroti su sunkiomis užduotimis, neišsigąsti pirmos nesėkmės. Būtent dėl šių priežasčių „Makeblock“ robotai tampa ne tik idealiu žaislu, tačiau ir slaptu tėvų ginklu STEM principu apjungiančiu mokslą, technologijas, inžineriją ir matematiką bei linksmą laiko leidimą. Be to, 

 • lavinamas vaikų kūrybinis mąstymas;
 • skatinamas vaikų nepriklausomybės jausmas, galimybė kurti ir mokytis be nuolatinės suaugusiųjų pagalbos;
 • ugdomas bendradarbiavimas, darbas grupėse;
 • didėja vaikų motyvacija mokytis ir kitų sričių pamokas;
 • išauga vaikų susikaupimas, loginis mąstymas ir pasekmių numatymas.


Asortimentas

Konstruktoriai-robotai vaikams

 • mBot yra pagrindinis iš „Makeblock“ robotų, kuriuos reikia surinkti nuo 0. Startinėje pakuotėje yra visos detalės ir konstravimui reikalingi įrankiai. Robotas sukurtas vaikams nuo 8 metų, tačiau su suaugusiųjų pagalba surinkimo procese jį be vargo valdyti gali ir šešiametis ar net jaunesnis vaikas, kadangi tai galima atlikti itin patogioje ir paprastoje „mBlock“ programėlėje. Norintiems daugiau iššūkių, mBot yra pasiruošęs priimti ir sudėtingesnes užduotis suprogramuotas Scratch programavimo kalba.

Šis robotas gali:

 • sekti linijas,
 • išvengti kliūčių,
 • būti kontroliuojamas per nuotolį,
 • žaisti mokomuosius žaidimus,
 • būti programuojamas,
 • būti transformuojamas naudojantis įvairiais priedais.
 • mBot Ranger – tai robotas tankas, savaime susibalansuojantis robotas ir lenktyninė mašinėlė viename. Šios charakteristikos mBot Ranger padaro idealiu pasirinkimu mėgstantiems žaisti lauke. Vaikai šį robotą gali valdyti per „mBlock“ programėlę, o taip pat programuoti su Scratch ar Arduino C.
 • mBot Ultimate – šis robotas išsiskiria tuo, jog turi net 550 papildomų dalių, kurios atveria neribotas transformavimo galimybes.
 • mBot Neo galima programuoti net 5 būdais: Python, Data Science, Scratch, IoT ir AI.
 • mBot Mega – pažangesnė mBot versija. Idealus pasirinkimas pradedančiajam su Arduino sistema, taip pat tinkamas profesionalams, norintiems išmokti apie elektroniką, robotiką ir programavimą. Šis robotas varomas visais keturiais ratais, tad jo galimybės judėti yra begalinės, be to jis turi galingą motininę plokštę, kuri gali atlaikyti įvairias modifikacijas ir aukštesnio galingumo funkcijas. Lengvesnei pradžiai, šis robotas jau turi tris programas, kurias galėsite naudoti vos surinkę robotą.


Programuojami žaislai

 • mTiny Robot Kit – idealus robotas pradedančiajam, apjungiantis daugybę mokymosi sričių (programavimas, matematika, anglų kalba ir muzika) bei pasižymintis itin miela išvaizda, patrauklia mažiesiems. Taip pat šis programuojamas žaislas gali būti sujungiamas su kitais komandiniam žaidimui.
 • Codey Rocky – su šiuo žaislu programavimas tampa toks pat paprastas kaip žaidimas kaladėlėmis. Codey Rocky gali: programuoti taškinę animaciją, kurti žaidimus planšetėms ar telefonams, bendrauti su sukurtais charakteriais. Lengvai pereinama nuo blokinio programavimo prie Python.


Makeblock robotai (Visi makeblock produktai)


Makeblock priedai (Visi makeblock produktai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]