LEMONA

Lumines

Apie gamintoją

LUMINES Lighting aliuminio profiliai yra puikūs LED juostų tvirtinimo profiliai. Dėl minimalistinio ir modernaus dizaino jie gali būti naudojami ne tik kaip apšvietimo elementai, bet ir kaip dekoravimas. Tinkamo aliuminio lydinio pasirinkimas žymiai pagerina šviesos diodų skleidžiamos šilumos išsiskyrimą ir taip prailgina LED juostų tarnavimo laiką.Inovacijos

Mes mąstome novatoriškai. Mūsų misija yra tiekti technologiškai pažangius produktus, kurie, išlaikydami konkurencingas kainas, tampa plačiai prieinami. Mes stengiamės, kad mūsų sprendimai žymiai padidintų vartotojo patogumą.

Mes kuriame pasitikėjimą. Per beveik dešimt metų mes sukūrėme patikimo verslo partnerio poziciją. Mes dirbame su pirmaujančiais LED partneriais iš Tolimųjų Rytų, kur yra pasaulinis jų gamybos centras. Kaip išskirtinis importuotojas, mes tiekiame LED modulius su „Samsung“ komponentais, kuriuos gamina Korėjos bendrovė „GOQ“.


Kokybė

Savo fotometrijos laboratorijoje Krokuvoje mes išbandome visus importuotus produktus. Dėl išsamaus patikrinimo į rinką patenkantys produktai išlaiko aukščiausią patikimumo lygį. Viena iš pagrindinių mūsų vertybių yra tiekti produktus, kurie pakeltų gyvenimo kokybę. Mes labai didžiuojamės, kad mūsų aliuminio profiliai gaminami tik iš žaliavinių aukštos kokybės medžiagų.Profiliai LED juostoms (Visi Lumines profiliai ir jų priedai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]