Su kodu JONINES25 -25% nuolaida! Plačiau >
Su kodu JONINES25 -25% nuolaida! Plačiau >
LEMONA

LR44 baterijos gera kaina internetu

LR44 baterijos yra dažnai naudojamos mažo energijos reikalaujančiuose elektroniniuose prietaisuose ir įrenginiuose. Šios baterijos turi cilindrinę formą ir mažą dydį. Štai keletas pavyzdžių, kuriose gali būti naudojamos LR44 baterijos:

  1. Skaitmeninės laikrodžiai: Daugelis skaitmeninių laikrodžių naudoja LR44 baterijas kaip šaltinį elektronikai ir ekranui.
  2. Maži elektros prietaisai: Tai gali būti mažos galios žibintuvėlės, maži garso stiprintuvai, elektroniniai termometrai ir pan.
  3. Kalkuliatoriai: Kai kurie kalkuliatoriai gali būti maitnami LR44 baterijomis.
  4. Šviesos signalizatoriai ir lazeriai: Daugybė mažų signalizatorių, lazerių žibintų ir panašių prietaisų gali naudoti šias baterijas.
  5. Mažosios elektroninės žaislai: Kai kurie vaikų žaislai, tokie kaip muzikiniai žaislai, varpeliai ir kita elektroninė žaislų elektronika, taip pat gali būti aprūpinti šiomis baterijomis.
  6. Medicininė įranga: Kai kurios medicininės priemonės, tokioms kaip kraujo spaudimo matuokliai, gali naudoti LR44 baterijas.

Tai tik keletas pavyzdžių. LR44 baterijos dažnai naudojamos daugelyje mažų elektroninių prietaisų, kurie nereikalauja didelio energijos kiekio, ir kurie yra kompaktiški, todėl reikia mažų baterijų. Šios baterijos yra taip pat žinomos kaip AG13, A76, G13 ir kitais pavadinimais priklausomai nuo gamintojo.


LR44 baterijos (visos baterijos)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]