LEMONA

LEMONA electronics rėmimas 2022

LEMONA electronics parduotuvėse, sandėliuose ir biuruose dirba keli šimtai specialistų elektronikos, inžinerijos ar robotikos srityse, skaičiuojančių savo patirtį dešimtmečiais, tačiau visi jie kažkada buvo tėčio garaže mėgstantys krapštytis vaikai ar jaunuoliai, sužavėti inovacijų teikiamomis galimybėmis. Norime, kad ir sekanti karta turėtų galimybes susipažinti ir išbandyti naujoves, atrasti save ir galbūt – naujus būdus padaryti mūsų visų gyvenimą geresniu. Būtent dėl šios priežasties kiekvienais metais remiame įvairius elektronikos ir robotikos projektus, o 2022-aisiais – ir šviesesnę ateitį siųsdami paramą Ukrainai. 

Atverdami 2023-ųjų lapą, galime pasidžiaugti praėjusių metų rėmimo vaisiais: nuostabiomis KTU studentų interaktyviomis kinetinėmis instaliacijomis iš „13.7“ šviesų festivalio; „Jaunojo elektronikos entuziasto“ konkurso dalyvių išradingumu; jau 13-ąjį kartą vykstančios „Tyrėjų nakties“ suburiama bendruomene, kurios dalimi jaučiamės ir mes, bei kitais nemažiau svarbiais renginiais. 

2022-ieji atnešė išties nemažai permainų: kai kurios jų buvo lauktos mažiau, kitos – daugiau, tačiau nepaisant visko, LEMONA electronics komanda didžiuojasi jaunosios kartos pademonstruotu užsidegimu, kuris, tikime, prisidės prie geresnės ateities kūrimo. Ir šiais metais remsime, konsultuosime ir dalyvausime įvairiuose su inovacijomis ir elektronika susijusiuose projektuose bei skatinsime jaunąją kartą nesustoti ties savo galimybių riba. 


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]