Lithuanian

LEMONA electronics gimtadienis

LEMONA electronics įkūrimo dieną, savo gimtadienį, pristatome mūsų viziją labiausiai atitinkančiais ir ateities veidą formuojančiais produktais: inovatyviais energijos sprendimais, patogesnį ir ekonomiškesnį gyvenimą užtikrinančiais išmanių namų prietaisais, laisvę pramogauti ir dirbti bet kur leidžiančia elektronika ir, žinoma, ypatinga kokybe ir ilgaamžiškumu pasižyminčiais įrankiais. Išskirtinai verslo klientams pasiūlysime pasinaudoti tik jiems skirtu nuolaidos kodu: GIMTADIENIS5, kuris suteiks papildomą -5 % nuolaidą jų krepšeliui. Nuolaidos kodas galioja 05.05–05.14 tik internetu. Švęskime LEMONA electronics gimtadienį ir ženkime į ateitį kartu!

Visi privatūs klientai, apsiperkantys LEMONA electronics parduotuvėse ar internetu, su kodu GIMTADIENIS30 gaus net -30 % nuolaidą atrinktiems produktams. Visas prekes rasi čia: Gimtadienio akcija

Perkantiems internetu už daugiau nei 200 eur papildomos dovanos!

Ir tai dar ne viskas! Nepriklausomai nuo to, ar pasinaudosite kodu, ar ne, visi verslo klientai, pirkę internetu laikotarpiu 2023 metų gegužės 5-14 dienomis už tam tikrą sumą – gaus dovanų! Skubėkite, prizų kiekis ribotas!*

> 200 EUR (su PVM) – gaus dovanų stilingą AKTO LED gertuvę.

> 500 EUR (su PVM) – gaus dovanų galingą LUMINES išorinį akumuliatorių.

> 1000 EUR – gaus dovanų patvarią MEAN WELL kuprinę.

 -5% nuolaida išmanių namų prekėms su kodu: GIMTADIENIS5 

-5% nuolaida BASEUS prekėms su kodu: GIMTADIENIS5

-5% nuolaida Victron energy prekėms su kodu: GIMTADIENIS5

-5% nuolaida KNIPEX prekėms su kodu: GIMTADIENIS5

 

Dėmesio! Dovanas gaus pirmieji apyvartą pasiekę klientai. Dovanos apyvartą pasiekusiems verslo klientams bus dalinamos bus po akcijos laikotarpio, kai bus susumuoti visi užsakymai. Užsakymų sumos per savaitę sumuojasi, pavyzdžiui, jei per savaitę padarysite keletą smulkesnių užsakymų, kurių bendra suma bus lygi arba viršys 1000 EUR – gausite dovanų kuprinę. Dovaną už pasiektą apyvartą klientams įteiks įmonę kuruojantis vadybininkas.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]