📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau
📦 Dėmesio! Galimi užsakymų pristatymo trukdžiai. Plačiau

LEMONA electronics ir EIQ akademijos bendradarbiavimo vaisius - nauja mokymosi programa "Smart Panda"

Neseniai pasibaigusi abiturientų egzaminų sesija dar kartą, tik šiemet itin skaudžiai, priminė opią švietimo sistemos problemą – matematikos žinių trūkumą. Kasmet prastėjantys matematikos egzaminų rezultatai signalizuoja, kad vaikus šis mokslas domina vis mažiau. Su šia problema susiduriame ne dėl to, kad vaikų gabumai yra maži – švietimo sistema yra nepajėgi sudominti moksleivių ir padėti pamėgti šį mokslą. Tačiau tai įmanoma – matematiką gali pamilti visi, o tai jau įrodė „EIQ Akademija“. Džiaugiamės, kad LEMONA electronics gali prisidėti prie šios vienos žinomiausios ir didžiausios neformalaus vaikų ugdymo įstaigos veiklos.

„EIQ Akademija“ pristatė naujieną – nuo šiol šioje mokykloje startuoja nauja mokymo programa „Smart Panda“. Tai programa skirta 4-12 metų vaikams, kurios metu vaikai bus supažindinami ir mokomi programavimo bei robotikos. Kodėl „Smart Panda“? Smart – vaikai gilinsis ne tik į programavimą ar robotus, bet ir lavins koncentraciją, strateginį bei loginį mąstymą ir kitus įgūdžius. Panda – žaismingai ir suprantamai, išlaikant balansą tarp mokslo, žinių ir vaiko sudominimo. Ši mokymo programa sukurta pasitelkiant profesionalių mokytojų patirtį , siekiant įvaldyti ne tik pagrindines programavimo žinias, bet ir skatinti kūrybingumą, loginį ir kritinį mąstymą, technologinį raštingumą.


Džiugu, kad jau ne pirmus metus LEMONA electronics parduotuvėse klientams ir jų atžaloms galime pasiūlyti inovatyvių ir kūrybiškumą skatinančių edukacinių rinkinių bei robotų. Vieni iš tokių yra Makeblock robotai-konstruktoriai ir edukaciniai rinkiniai. Džiaugiamės, kad „EIQ Akademija“ naujojoje „Smart Panda“ mokymo programoje savo mokiniams žinias perteiks būtent šių Makeblock robotų pagalba. Vaikai turės galimybę ne tik pažaisti, bet ir sukurti žaidimą. Tam reikės keturių žingsnių – sugalvoti idėją, apskaičiuoti reikiamą žingsnių skaičių, suprogramuoti ir paleisti robotuką, kad šis įgyvendintų tikslą. Tai gali būti ir roboto keliavimas iki tam tikro objekto ir manevro atlikimas, ir roboto reagavimas į temperatūrinius pokyčius, ir dar daug kitų užduočių! Tai iš pažiūros gana paprastos užduotys, tačiau jos padeda vaikui ugdyti koncentraciją, pastabumą, susikaupimą ir daugybę kitų savybių.

Jūsų vaikui nereikia būti matematikos genijumi, kad jis pamiltų šį mokslą. Svarbiausia sudominti vaiką ir suteikti galimybę prisiliesti prie matematikos, robotikos ir kitų mokslų kitu kampu – tokiu, kuris vaiką sudomintų. Ir visa tai yra ne apie sausus skaičius ar formules – mūsų tikslas yra vaikų kūrybiškumas, kurį pasitelkę vaikai galės lengvai prisitaikyti šiame itin greitai besikeičiančiame pasaulyje.


Makeblock edukaciniai rinkiniai ir priedai


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]