LEMONA

„LEMONA electronics“ – apdovanota ir įvertinta už veiklos novatoriškumą 2020 metais

„Baltijos asamblėja“ kasmetinėje prizų teikimo ceremonijoje diplomą atsiėmė ir „LEMONA electronics“ kaip viena iš dviejų įmonių Baltijos šalyse 2020 m. pasižymėjusi inovacijų srityje. Šis prestižinis apdovanojimas skiriamas už produktus, paslaugas ar verslo modelį, kurio įgyvendinimas per paskutinius tris metus buvo ne tik sėkmingas, bet ir prisidėjo prie Baltijos šalių santykių gerinimo bei technologinio išsprūsimo skatinimo.

Džiaugiamės, jog mūsų darbas ir nuolatinis užsibrėžto tikslo – pristatyti inovatyvius produktus, edukuoti ir supažindinti klientus su naujausiomis technologijomis – siekimas buvo pastebėtas ir įvertintas. Šia proga norime padėkoti visai „LEMONA electronics“ komandai, kuri nuoširdžiai mokosi ir siekia tobulėti, kad galėtų kiekvieną dieną klientams pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas, naujausias tendencijas atitinkančias žinias ir išspręsti ne tik esamas problemas, bet ir užtikrinti, jog visuomet būsime vienu žingsniu priekyje.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]