LEMONA

LEMLUX LED moduliai

LEMONA electronics pristato naujieną – LEMLUX LED moduliai, idealiai tinkantys reklaminių šviesdėžių apšvietimui. Efektyvumu pasižymintys moduliai su net 170° prizmatiniu lęšiu gali būti naudojami efektyviam reklamos apšvietimui negiliose, net nuo 40 mm šviesdėžėse. Iki 120 lm/W efektyvumas reiškia mažesnį maitinimo šaltinių kiekį ir sumažėjusias sąnaudas, o su LEMLUX moduliais galima sumažinti ir montavimui skirtą laiką. Specialus 3M montavimo juostos „Finger Lift“ kraštas padės net iki 20 % pagreitinti ir palengvinti darbus. 

LEMLUX LED moduliai yra ne tik efektyvūs, bet ir ilgaamžiai – LUMILEDS LED diodams suteikiama net 5 metų garantija, o aliuminio pagrindas užtikrina itin gerą aušinimą bei kokybišką modulių naudojimą ilgą laiką. 

LEMONA electronics prekybos vietose jau galite įsigyti 12 V šaltai baltos bei RGB/RGBW spalvų LEMLUX LED modulius, o labai greitai pristatysime ir kitų spalvų – raudonos, mėlynos ir žalios – bei 24 V galios modulius.


LEMLUX 12V LED moduliaiLEMLUX 24V LED moduliaiŠoniniam šviestimui skirti LED moduliaiNEON FLEX LED moduliaiBERGMEN LED moduliai


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]