LED line

Apie gamintoją

„LED line®“ yra Lenkijos įmonė gaminanti LED apšvietimo sprendimus. Jų produktų asortimentas apima: lauko šviestuvus, LED modulius, LED lemputes, LED paneles, LED juostas ir įmontuojamus šviestuvus.


*Video turi angliškus subtitrus


Kokybė

Pagrindinis „LED line®“ prekės ženklo principas yra kokybė. Visus gaminius kruopščiai išbandome šiuolaikiniame LED line® tyrimų ir matavimo centre. Užmegztos partnerystės su verslo partneriais dėka produktai yra nuolat tobulinami atsižvelgiant į klientų pasiūlymus ir poreikius. Dėl nuoseklios politikos ir aiškiai apibrėžtų bendradarbiavimo taisyklių, LED line® prekės ženklas tampa vis populiaresnis ir pasiekia didesnę rinkos dalį visose Europos rinkos srityse.


Plėtra

Nuolatinis inovatyvių produktų tobulinimas ir diegimas kelia kartelę kiekviename „LED line®“ produkto kūrimo proceso segmente. Inžinierių ir specialistų, dirbančių prie produkto kūrimo, žinios ir įgūdžiai padeda mokyti ir ugdyti supratimą, kuris aukštą kokybę ir saugą.


apšvietimas kievienam interjerui led line

Žinios ir patirtis

„LED line®“ prekės ženklo plėtra yra neatsiejamai susijusi su rinkos tendencijomis ir plėtra, todėl gamintojas dalijasi savo žiniomis ir patirtimi organizuodamas mokymus verslo partneriams (rangovams), architektams ir elektros montuotojams, kurių metu diskusijos taip pat skirtos bendros apšvietimo pramonės problemos ir iššūkiams.


Misija

„LED line®“ prekės ženklo gamintojo misija yra pristatyti ir užtikrinti aukščiausią šviesos komfortą (nes šviesa yra mūsų neatsiejamas „lydintis draugas“). Klientai nusipelno aukščiausios kokybės. Todėl LED line® prekės ženklas buvo sukurtas pagal patikrintus aukštus gamybos standartus atitinkančius komponentus.

Prekės ženklo kūrimo idėja yra HCL (Human Centric Lighting) koncepcija, kuri garantuoja optimalias darbo sąlygas kambariuose su mūsų apšvietimu, taip pat ir žmogaus gerovę.


Universalumas

Šiuolaikinis LED line® apšvietimas skirtas pramoniniams pastatams, sandėliams, biurams, taip pat pokylių salėms ir namų naudojimui. Buvo sukurtas platus gaminių asortimentas, praturtintas įvairiais jų variantais, kad atitiktų net reikliausių klientų poreikius.LED lemputės (Visos LED lemputės)


Įmontuojami šviestuvai (Visi įmontuojami šviestuvai)


Lauko šviestuvai (Visi lauko šviestuvai)


LED juostos (Visos LED juostos)


LED panelės (Visos LED panelės)


LED moduliai (Visi LED moduliai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]

Informuojame, kad Lemona.lt yra naudojami slapukai (angl. cookies) siekiant suasmeninti turinį ir reklamą bei analizuoti srautą. Daugiau informacijos rasite: Privatumo politika