LED POL - naujoviški ir energiją taupantys LED šviestuvai!

LED POL – tai naujoviškus ir energiją taupančius LED šviestuvus, juostinį apšvietimą ir priedus įvairioms erdvėms apšviesti gaminantis prekės ženklas. Galintys pasigirti itin plačiu asortimentu, LED POL siūlo apšvietimo sprendimus tiksiančius tiek nedideliems individualiems namams, tiek didžiausiems sandėliams ar aikštelėms.

Kompanija buvo įkurta 2006 m. Bielsko-Biala regione ir kiek mažiau nei per du dešimtmečius tapo itin sėkminga, daugelyje Europos šalių savo produkciją pardavinėjančia gamintoja. LED POL sėkmės paslaptis – didžiulis dėmesys ir investicijos greitai besikeičiantiems ir itin dinamiškiems apšvietimo sprendimams. Puikiai gebanti atliepti šiuolaikinės gyvensenos ir verslo reikalavimus, LED POL pelnė daugybės klientų įvertinimus kaip profesionalūs, ekonomiški ir draugiški gamtai produktai.


Lauko apšvietimas

LED šviestuvai, skirti naudoti lauke, yra idealus pasirinkimas apšviesti pastatų išorę, sodus ar viešąsias erdves tiek saugumo, tiek stiliaus tikslais. Šie apšvietimo sprendimai – dažnai skirstomi į dvi didžiausias produktų grupes: LED prožektoriai ir sodo apšvietimas – taip pat gali būti naudojami ir reklamos specialistų. Galimybė pasirinkti įvairios galios šviestuvus kartu su stiprios šviesos ir žemos kainos garantija padaro LED POL lauko apšvietimo sprendimus vienais universaliausių ir mėgstamiausių apšviečiant namų fasadą ar įvažiavimo keliuką, taip pat įvairius parkus, skverus ir gatves paprastai bei ekonomiškai.

LED POL lauko šviestuvų ir aksesuarų asortimentą sudaro:

  • Sieniniai lauko šviestuvai
  • FALENA – matiniai juodi šviestuvai, idealiai tinkantys apšviesti modernius fasadus.
  • DELTA, JAVA, LIMA, NYX serijos taip pat daugelis kitų, prie namo fasado sienos montuojamų šviestuvų, gali veikti su skirtingos galios ir spalvos lemputėmis taip maksimaliai pritaikant šviestuvą prie pastato stiliaus ir kliento poreikių.
  • Pakabinami lauko šviestuvai
  • Pastatomi lauko šviestuvai
  • Įsmeigiami dekoraciniai šviestuvai su saulės baterija yra viena iš populiariausių tendencijų, kuri taip pat padeda taupyti energiją ir mažinti išlaidas.
  • Indikaciniai šviestuvai
  • Mobilūs apšvietimo sprendimai skirti apšviesti garažus, statybų aikšteles ir kitas darbo vietas su mobiliu halogeniniu prožektoriumi.


LED POL LED šviestuvai (visi LED šviestuvai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]