LEMONA

KNIPEX įrankiai saulės elektrinių montavimui

Profesionalams skirti, ilgaamžiai ir kokybiški KNIPEX įrankiai užtikrins saugų kabelio ir jungties sujungimą net be didelių pastangų. KNIPEX pasirūpina tinkamais įrankiais kiekvienai specifinei užduočiai atlikti – taip užtikrinamas efektyvus ir paprastas darbas. Šiame straipsnyje LEMONA electronics specialistai apžvelgia įrankius, skirtus saulės elektrinių bei parkų montavimui.

 

Dideles saulės elektrines ir elektrinių parkus montuojančioms įmonėms skirti KNIPEX įrankiai 

Būtiniausius įrankius profesionaliam saulės elektrinių montavimui apjungiantis KNIPEX įrankių rinkinys yra išties patogus ir apgalvotas komplektas, padedantis montuotojams ne tik kokybiškai dirbti, tačiau ir saugiai transportuoti įrankius bei visus kartu pasiimti ten, kur reikia. Viename lagaminėlyje sudėti įrankiai nepasimes, nebus apgadinti ir išlaikys geriausias savo funkcijas ilgus metus. KNIPEX lagaminėlyje yra 3 įrankiai, nepriekaištingai atliekantys savo funkciją:

  • kabelių žirklės nukerpa kabelius iki Ø 15 mm reikiamoje vietoje;
  • tikslusis izoliacijos nuėmiklis turi pritaikytus ašmenis didesniam nuėmimo pajėgumui 4,0 / 6,0 / 10,0 mm²;
  • antgalių užspaudimo įrankis yra idealiai sukalibruotas užspausti populiarią, dažniausiai saulės elektrinėse naudojamą, MC4 jungtį.

Dėl vieno įrankio vienos funkcijos KNIPEX įrankiai nepriekaištingai atlieka savo užduotį. Horizontalus antgalių užspaudimo principas leidžia pasiekti itin aukštą antgalių užspaudimo kokybę. Antgaliai užspaudžiami iš visų pusių vienoda jėga, todėl net ir po ilgo naudojimo antgaliai nesioksiduoja ir gali perduoti elektros energiją dideliu našumu. 

Šis įrankių rinkinys atitinka saulės parkų, o taip pat ir verslų ar namų ūkių, atliekančių saulės elektrinių įrengimą, poreikius. Būtina kartu įsigyti KNIPEX užspaudimo antgalius, o dar paprasteniam ir preciziškesniam darbui LEMONA electronics ir KNIPEX specialistai rekomenduoja turėti ir KNIPEX pozicionavimo priedą.

KNIPEX įrankiai, skirti mažesnėms įmonėms ir montuotojams profesionalams, nedirbantiems dideliuose saulės elektrinių parkuose

Esant mažesnėms saulės elektrinių montavimo darbų apimtims, efektyvesnis kainos ir kokybės santykis pasiekiamas naudojant universalias KNIPEX reples. Įsigijus šias reples ir priedą darbui su 4 mm² kabeliais arba su 6 mm², galima atlikti visas 3 funkcijas, reikalingas saulės elektrinių montavimui, vienu įrankiu:

  • nukirpti kabelį;
  • nuimti apsauginę izoliaciją kabeliui;
  • užspausti MC4 jungtį.

Su KNIPEX replėmis patogiai ir kokybiškai atliekamos visos 3 funkcijos pasirinkto vieno dydžio laidams. Tai ypač patogu montuojant ant individualių namų stogų – užtenka turėti tik 1 įrankį.

Šio universalus įrankio pasirinkimas yra tinkamas saulės elektrinių montuotojams, taip pat mažoms saulės elektrinių montavimo įmonėms.

Jei reikia patarimo išsirenkant tinkamiausią įrankį ar jų komplektą, LEMONA electronics konsultantai visada pasiruošę padėti rasti geriausiai klientų poreikius ir darbo specifiką atitinkančius KNIPEX įrankius.


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]