Chat with us, powered by LiveChatKnipex | LEMONA
Dėmesio! Nuo gruodžio 16 d. LEMONA electronics parduotuvės tampa atsiėmimo punktais. Konsultuokitės ir užsisakykite internetu! Plačiau

Knipex

Apie gamintoją

Įmonė savo veiklą pradėjo 1882 m. , kai Karlas Gustavas, turėdamas du mokinius, įkūrė nedidelę replių kalvę Kronenberge, Vokietijoje. Šiuo metu „KNIPEX“ yra profesionalių replių gamintojas, kuris žinomas visame Pasaulyje. Kompanija save pristato kaip nepriklausomą, tradicinį šeimos verslą kurio pagrindinė sritis – kokybiškų replių ir susijusių įrankių gaminimas, padedantis darbą atlikti efektyviau, lengviau ir saugiau. Kaip ir visos pelno siekiančios organizacijos, „KNIPEX“ siekia ilgalaikės verslo sėkmės, tačiau ne bet kokia kaina. Įmonė orientuojasi į finansiškai, socialiai ir ekologiškai tvaraus vystymosi vertybes ir tikslą, todėl prisiima atsakomybę prieš bendruomenę ir aplinką.Kokybė

Kaip ir visi rankiniai įrankiai, replės gaminamos siekiant padidinti žmogaus rankos efektyvumą. Kiekvienose „KNIPEX“ replėse yra 130 metų patirtis bei plataus spektro specialistų žinios. Replių kokybė slypi daugybėje funkcijų ir savybių, kurios puikiai dera tarpusavyje. Kiekviena prekė gaminama patikimai ir vėliau kruopščiai patikrinama. „Mažiau yra daugiau“, sako bendrovė, todėl koncentruodamasi tik į vieną produkto grupę gali pasiekti didžiausią kokybės ir našumo santykį.


Produktai

Nėra tokių replių kurių negamina „KNIPEX“. Nuo paprastų kombinuotų replių ar pincentų, iki specialių replių, skirtų specifiniams darbams atlikti. Taip pat gamintojas siūlo įrankių rinkinių, kabelių jungčių platų asortimentą bei įrankių dėžių ar dėklų. Įmonė naudoja ypač aukštos kokybės medžiagas ir modernias gamybos technologijas. Įrankių našumas, tarnavimo laikas ir ergonomika pateisins net aukščiausius lūkesčius turintį klientą.Knipex naujienos! (Visi Knipex produktai)Knipex replės (Visos replės)


Kiti Knipex įrankiai (Visi įrankiai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]