KEMOT UPS rezerviniai maitinimo šaltiniai - kad elektros nepritrūktų!

Šiuolaikiniuose namuose gausu įvairių prietaisų, naudojančių elektros energiją. Vieniems jų staigus elektros tiekimo nutrūkimas visiškai nedaro įtakos, kitiems – gali reikšti įvairius sutrikimus ar net visišką sugadinimą. Ši problema yra itin aktuali šaltuoju metų laiku – netikėtai atsiradus elektros tiekimo sutrikimams nutrūkęs namo šildymas paveikia ne tik jautrius šildymo įrenginius, tačiau ir mūsų gyvenimo kokybę.

Prekės ženklo KEMOT rezervinio maitinimo įrenginiai (UPS) siūlo visiems prieinamą, nebrangią išeitį šioms problemoms spręsti – sutrikus elektros energijos tiekimui iš tinklo, KEMOT maitinimo šaltinis su įmontuotu akumuliatorių įkrovikliu pasirūpins rezerviniu elektros tiekimu ir užtikrins nepertraukiamą prietaisų darbą. Šie šaltiniai gali būti naudojami ne tik apšildymo sistemos maitinimo rezervavimui, bet ir kitų svarbių namų ūkio įrenginių maitinimui.

KEMOT sinusinės srovės inverteriai gali būti naudojami kaip atsarginis maitinimo šaltinis tokiai įrangai kaip: 

  • centrinio šildymo sistema,

  • katilai, 

  • televizoriai, 

  • šaldytuvai, 

  • indukcinės viryklės (tačiau tokios viryklės greitai iškrauna akumuliatorių: trumpam tinka, tačiau norint 2 valandas gaminti troškinį reikia didelės talpos akumuliatoriaus),

  • elektriniai ventiliatoriai, 

  • biuro įranga ir kt.

Jie pasižymi plačiu įėjimo įtampos diapazonu, dideliu išėjimo įtampos tikslumu. Jie taip pat turi net keletą itin svarbių integruotų apsaugų nuo perkrovos, trumpojo jungimo, viršįtampio, per mažos įtampos ir perkaitimo bei apsaugo naudojamus akumuliatorius nuo per gilaus iškrovimo.

KEMOT asortimente galima rasti kelių rūšių avarinio maitinimo šaltinius (UPS):

  • Kilnojami rezervinio maitinimo šaltiniai

  • Stacionarūs rezervinio maitinimo šaltiniai

  • Stancionarūs rezervinio maitinimo šaltiniai su saulės panelių prijungimu – papildoma galimybė pajungti saulės baterijų plokštes reiškia dar didesnę garantiją. Toks sprendimas yra ypač svarbus, kai elektros energijos tiekimas nutraukiamas ilgesniam periodui. Sumontavus daugiau saulės kolektorių, atsiranda galimybė ne tik rezervuoti svarbių įrenginių maitinimą, taip pat taupyti elektros energiją. 

Kai prioritetu pasirenkamas maitinimas iš saulės panelių, svarbu pasirinkti atitinkamus įrenginio nustatymus (PV). Maksimali saulės panelių galia ribojama PV įėjimo parametrais. Akumuliatorių talpą reikia pasirinkti atsižvelgiat į numatomą apkrovą bei kiek laiko pageidaujama turėti rezervinį maitinimą.

Jei nesate tikri, ar jūsų poreikius geriausiai patenkintų kilnojamas ar stacionarus prietaisas, arba kyla kitų klausimų, LEMONA electronics specialistai mielai į juos atsakys ir padės išsirinkti tinkamą rezervinio maitinimo šaltinį.


Kilnojami rezerviniai maitinimo šaltiniai (visi rezerviniai maitinimo šaltiniai)


Stacionarūs rezerviniai maitinimo šaltiniai (visi rezerviniai maitinimo šaltiniai)


Stacionarūs rezerviniai maitinimo šaltiniai su saulės baterijų prijungimu (visi rezerviniai maitinimo šaltiniai)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]

Informuojame, kad Lemona.lt yra naudojami slapukai (angl. cookies) siekiant suasmeninti turinį ir reklamą bei analizuoti srautą. Daugiau informacijos rasite: Privatumo politika