LEMONA

Kelioniniai saulės baterijų sprendimai iš CHOETECH

Šiuo metu vienose aukščiausių vietų Android ir iOS programine įranga veikiančių prietaisų įkroviklių rinkoje esantis gamintojas CHOETECH pristato nepamainomus kelionėse, draugiškus aplinkai ir piniginei saulės energijos įkroviklius išmaniesiams telefonams, planšetėms ar net kilnojamoms elektros stotelėms.

Skirtingiems poreikiams pritaikyti įvairūs CHOETECH saulės baterijų su įkrovimo funkcija modeliai.14 W kelioninė saulės baterija SC004

Vienas geriausiai parduodamų CHOETECH produktų: plačiai pritaikomas, kompaktiškas, lengvas ir praktiškas. Ši baterija turi vieną 14 W išėjimą, su kuriuo galima įkrauti iPhone bei Android išmaniuosius telefonus, planšetes ir kitus įrenginius, įkraunamus per USB jungtį. Sulankstyta baterija tesiekia 148 x 153 x 54 mm, todėl ją patogu pasiimti su savimi net kai keliaujate tik su kuprine. 

Dar vienas praktiškumo suteikiantis šio įkroviklio bruožas – jis pagamintas iš atsparaus vandeniui nailono, tad galėsite nesijaudinti dėl jo sugadinimo.
22 W  kelioninė saulės baterija  SC005

Dar daugiau galios, efektyvumo ir išmanumo. Ši baterija taip pat puikuojasi geriausiai parduodamų viršūnėje, kadangi gali pasigirti net 21–25 % efektyvumu bei automatiniu prijungtų įrenginių atpažinimu. Šis bruožas ne tik sutaupo laiko, tačiau ir garantuoja, jog visi skirtingi įrenginiai bus kraunami saugiai. 

Baterija turi 2 USB-A išėjimus [USB1: 5 V/ 2.1 A (maks.); USB2: 5 V/ 2.4 A (maks.)], tad vienu metu galima įkrauti 2 skirtingus įrenginius. 

Nors ši baterija užima šiek tiek daugiau vietos, ją paprastai ir lengvai galima pasiimti į kelionę, o vandeniui atsparus dėklas užtikrins tinkamą veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. 
80 W kelioninė saulės baterija SC007

Šis ypač galingas, tačiau kompaktiškas ir visiškai pasirengęs keliauti kartu su jumis įkroviklis gali būti naudojamas kaip tradicinė saulės baterija, nes turi DC išėjimą, tad galima prijungti įkrovimo valdiklį ir panaudoti 12 V nominalios įtampos švino ar ličio akumuliatorių (reikia papildomų įrenginių) įkrovimui. 

Pagaminta iš Oxford PVC medžiagos ši baterija yra atspari lengvam lietui ar net sniegui, tačiau jos vis tiek nepatariama nardinti į vandenį, nes įkroviklio jungtis nėra apsaugota nuo vandens patekimo. 
120 W kelioninė saulės baterija SC008

Tai galinga baterija, tinkama net kilnojamų energijos stotelių įkrovimui ir galinti veikti kaip tradicinė saulės baterija su DC išėjimu. Sulankstoma į tris dalis ir pakankamai lengva nešiotis, bet tuo pačiu gali užtikrinti net 23 % efektyvumą.

IPX4 medžiaga, iš kurios pagamintas šis įkroviklis apsaugo nuo vandens lašų, nesmarkaus lietaus ar sniego. Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!
Mums svarbi Jūsų nuomonė, palikite atsiliepimą.


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]